fot. Theo Wargo/Getty Images

Grimes sądzi, że Ziemia ma 4 tysiące lat, a dinozaury były podpuchą


14 września 2022

Podziel się newsem:

Grimes opublikowała na swoim Twitterze wpis, którego nie powstydziłby się niejeden wyznawca teorii płaskiej Ziemi.

Grimes – co to znaczy nauka?

Nie pierwszy i nie ostatni raz celebryta czy celebrytka zaskakuje swoich followersów z jakąś niecodzienną lub kontrowersyjną opinią. W polskim show-biznesie było tego sporo, zarówno w świecie stricte gwiazdorskim (Viola Kołakowska), jak i tym artystycznym. Edyta Górniak opowiadała np. o tym, że noszenie maseczek powoduje wdychanie „własnych spalin”, Jongmen zapoczątkował #LOCKDOWNCHALLANGE, a Kali wyraźnie zanegował pandemię w utworze Fuck System, gdzie przewijały się wersy takie jak: „Pierdolę ten COVID, to ściema, kurewstwo to dla mnie prawdziwa pandemia”. Ostatnio AK47 stwierdził też na forum, że Ziemia jest płaska, ale jak widać, tego typu wypowiedzi to tylko wierzchołek góry lodowej.

Do grona osób szerzących fake’owe teorie i udostępniających pseudo fakty dołączyła także Grimes. Artystka opublikowała na swoim koncie na Twitterze wpis, po którym śmiało mogłaby zapozować do zdjęcia w czapce z folii aluminiowej.

Grimes dinozaury ziemia
fot. Grimes X IC3PEAK – Last Day

Świat ma 4 tysiące lat. Dinozaury zostały stworzone przez Boga, aby nas zdezorientować.

Prowokacja i promocja czy totalna odklejka?

Istnieje też spora szansa, że Grimes zwyczajnie podpuszcza swoich obserwujących (i nie tylko), a jej kontrowersyjny tweet miał po prostu zrobić wokół niej zamieszanie. Artystka zapowiedziała, że wkrótce wypuści nową muzykę – jak podaje serwis NME, album podobno nosi tytuł Book 1, jest już gotowy i ma się ukazać 30 września.

Grimes opublikowała na swoim Twitterze wpis, którego nie powstydziłby się niejeden wyznawca teorii płaskiej Ziemi. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze Grimes […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →