Fot. Materiały promocyjne

Grimes dorobiła sobie… elfie uszy? Zdjęcie wokalistki u chirurga rodzi wiele pytań


19 września 2022

Podziel się newsem:

Grimes to niewątpliwie jedna z najciekawszych i przy okazji najbardziej charakterystycznych wokalistek. Zainteresowanie jej osobą wzbudzają nie tylko muzyka i wypowiedzi, ale też wygląd. I to się chyba nie zmieni. Dlaczego?

Wizerunkowa zmiana, która zszokowała świat

Grimes od początków swojej kariery szokowała świat, nie tylko ten muzyczny. Wszystko to za sprawą bardzo odważnego wizerunku artystki, a także jej poglądów, które, no cóż, nierzadko budziły spore kontrowersje. Przykładem może być ostatnia wypowiedź wokalistki, w której wyznała, że jej zdaniem dinozaury to dezorientująca pułapka podsunięta ludziom przez Boga.

Świat ma 4 tysiące lat. Dinozaury zostały stworzone przez Boga, aby nas zdezorientować.

Nie ma co, naprawdę „ciekawa” teoria. Grimes, choć lubująca się w nauce i technologii, ewidentnie naukowcem nie będzie. Ma za to szansę być ikoną stylu, a także bohaterką ciekawych newsów publikowanych na wszelakich portalach. Dlaczego?

Przeczytaj także: Grimes sądzi, że Ziemia ma 4 tysiące lat, a dinozaury były podpuchą

Grimes dinozaury ziemia
fot. Grimes X IC3PEAK – Last Day

Wszystko to przez sprawę, która ciągnie się już od zeszłego miesiąca. To właśnie wtedy wokalistka za pomocą swojego Twittera poprosiła fanów o kontakt do dobrych miejsc i specjalistów, którzy mogliby jej pomóc dokonać pewnych modyfikacji twarzy:

Czy ktoś poleci mi dobrych/ bezpiecznych/ sprawdzonych ludzi w Austin lub Los Angeles, którzy mogliby przygotować dla mnie nakładki wampirzych zębów? Potrzebuję też, w tych samych miastach, renomowanych specjalistów zajmujących się elfimi uszami (wciąż zastanawiam się nad tą operacją, ponieważ chrząstka się nie goi i wymaga permanentnych szwów)

– pisała Grimes na Twitterze.

I pomimo wielu głosów, które odradzały jej ten zabieg, najwidoczniej wokalistka nie miała zamiaru ich posłuchać. Możemy tak sądzić na podstawie zdjęcia, które Grimes opublikowała na Twitterze w sobotę. Wygląda bowiem na to, że artystka znalazła klinikę chirurgii plastycznej, która zdecydowała się wszczepić Grimes wymarzone implanty uszu i tym samym upodobnić ją do elfki.

Zaraz potem wokalistka podjęła również temat swojego nowego albumu. Ostatnia piosenka z płyty została podobno dopracowana właśnie w klinice chirurgii plastycznej, co Grimes określiła jako „najbardziej hollywoodzki moment w swoim życiu”:

Grimes to niewątpliwie jedna z najciekawszych i przy okazji najbardziej charakterystycznych wokalistek. Zainteresowanie jej osobą wzbudzają nie tylko muzyka i wypowiedzi, ale też wygląd. I to się chyba nie zmieni. Dlaczego? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →