Janelle Monae razem z Grimes nagrała klip o waginie. Występuje w nim w vulvoportkach!


14 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Kawałek PYNK promuje najnowszą płytę Janelle Monae Dirty Computer.

Najnowszy klip Janelle Monae jest wyjątkowo kobiecy! W kawałku PYNK Monae razem z Grimes śpiewają o ukrytych, różowych miejscach kobiecego ciała. Gdyby ktoś jednak nie zrozumiał tej niezbyt zawiłej metafory, wystarczy obejrzeć klip, by od razu zrozumieć, że Janelle Monae w PYNK śpiewa po prostu o… cipce. :)

W bardzo różowym, kobiecym klipie najbardziej uwagę zwracają spodnie inspirowane waginą, w których tańczy Janelle Monae. Zaprojektował je projektant Duran Lantink, który po prostu dostał od piosenkarki hasło “Vagina”, wpisał je w Google i… zaczął szyć!

My nazwaliśmy nowe spodnie Janelle Monae “vulvoportkami”. Ale może macie jakiś inny pomysł na nazwanie tej jakże ciekawej części garderoby?

A przy okazji przypominamy, że nowa płyta Janelle Monae Dirty Computer pojawi się w sklepach już 27 kwietnia.

Kawałek PYNK promuje najnowszą płytę Janelle Monae Dirty Computer. Najnowszy klip Janelle Monae jest wyjątkowo kobiecy! W kawałku PYNK Monae razem z Grimes śpiewają o ukrytych, różowych miejscach kobiecego ciała. Gdyby ktoś jednak nie zrozumiał tej niezbyt zawiłej metafory, wystarczy obejrzeć klip, by od razu zrozumieć, że Janelle Monae w PYNK śpiewa po prostu o… […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →