Bryan Adams

Iggy Pop, St. Vincent, Grimes. Kalendarz Pirelli autorstwa Bryana Adamsa


30 listopada 2021

Podziel się newsem:

W sieci ukazał się kalendarz Pirelli na rok 2022. Autorem zdjęć jest kanadyjski fotograf i muzyk, Bryan Adams.

Opony i kalendarze

Kalendarz Pirelli ukazuje się już od 1964 roku. W początkowym okresie, przedstawiał artystyczne fotografie znanych aktorek i modelek. Kalendarz był pierwotnie dystrybuowany wśród klientów producenta opon Pirelli, jednak z czasem zaczął trafiać także do celebrytów, jako prezent od firmy. W wyniku kryzysu paliwowego w 1973 roku, kalendarz nie ukazywał się do 1983 roku. Jego produkcja została wznowiona i trwała nieprzerwanie do 2021 roku. W ubiegłym roku w wydaniu kalendarza przeszkodziła pandemia.

Rok 2022 przyniesie kalendarz ze zdjęciami Bryana Adamsa. Kanadyjczyk postanowił przedstawić życie w trasie, a pozowali mu między innymi Rita Ora, Cher, Iggy Pop, St. Vincent czy Grimes.

Iggy Pop, St. Vincent, Grimes. Kalendarz Pirelli autorstwa Bryana Adamsa
fot. Bryan Adams

Kalendarz Pirelli 2022

On the Road to motyw przewodni kalendarza Pirelli na rok 2022. Bryan Adams zdecydował się na tę tematykę ze względu na to, że sam jest muzykiem i jak sam stwierdził, od 45 lat jest w trasie, a życie muzyka składa się z wielu godzin w trasie, czekania w hotelach czy za kulisami.

Chciałem przedstawić pewne aspekty tego życia. Na przykład, muzycy nigdy nie widzą przodu budynku, ale tył. Widzimy tylne wejście, kulisy, piwnice. Przemieszczamy się od drzwi prowadzących za kulisy, do drzwi samochodu, potem do drzwi hotelowych, do drzwi pociągu, busa… Sporo drzwi, ale koniec końców wszystko sprowadza się do podróżowania.

powiedział Adams

Kalendarz Pirelli ze zdjęciami Adamsa uchwyca także momenty oczekiwania na koncert, życia w biegu czy po prostu odpoczynku po występie. Więcej zdjęć Adamsa można znaleźć tutaj. W poprzednich latach, autorami fotografii do kalendarza byli między innymi Karl Lagerfeld, Peter Lindbergh czy Annie Leibovitz.

Iggy Pop, St. Vincent, Grimes. Kalendarz Pirelli autorstwa Bryana Adamsa
fot. Bryan Adams
Iggy Pop, St. Vincent, Grimes. Kalendarz Pirelli autorstwa Bryana Adamsa
fot. Bryan Adams

W sieci ukazał się kalendarz Pirelli na rok 2022. Autorem zdjęć jest kanadyjski fotograf i muzyk, Bryan Adams. Opony i kalendarze Kalendarz Pirelli ukazuje się już od 1964 roku. W początkowym okresie, przedstawiał artystyczne fotografie znanych aktorek i modelek. Kalendarz był pierwotnie dystrybuowany wśród klientów producenta opon Pirelli, jednak z czasem zaczął trafiać także do […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →