fot. materiały prasowe

Green Hops Festiwal – trzy dni, trzy strony festiwalu


10 lipca 2022

Podziel się newsem:

Green Hops Festiwal startuje już w sierpniu, a do tej pory zarówno jego line-up, jak i atmosfera, która narasta wokół wydarzenia, brzmią nad wyraz imponująco. Przekonaj (i wychiluj) się sam – koniecznie na olsztyńskiej plaży.

Green Hops Festiwal – event dla tych, którzy nie lubią wybierać

Trzy dni, trzy zupełnie różne profile, trzy totalnie inne wieczory przepełnione rozmaitymi atrakcjami. Green Hops Festiwal to bezpieczna przystań dla wszystkich, których muzyczne zainteresowania wyprzedzają jeden konkretny gatunek, oraz dla tych, którzy po prostu i najzwyczajniej w świecie chcą się dobrze zabawić. Event gwarantuje prawdziwą fuzję muzycznych doświadczeń i posmakowanie szerokiego przekroju repertuaru: od reagge, przez elektronikę, aż po hip-hop. Brzmi dobrze?

Jakby tego było mało – to nie wszystko! Do atrakcji należy bowiem dodać nadzwyczajne okoliczności przyrody (festiwal na plaży? C’mon, czy mogłoby być lepiej?) oraz sąsiedzką obecność Olsztyńskiego Festiwalu Piw Rzemieślniczych. Rozwodniony browar za piętnaście złotych? Na pewno nie tam. Jak się bawić, to na pełnej, z wysoką kulturą i kraftem w kubku. Innymi słowy: GHF zapewnia coś dla duszy (muzykę) i coś dla ciała (jakościowe piwko).

Przeczytaj: Open’er Festival: jak to jest z polskimi artystami? Niby mrozi, ale mają dla kogo grać [felieton]

green hops festiwal line up
fot. materiały prasowe

No dobra, ale kto tam gra?

Chyba najważniejsze pytanie, którego nie można pozostawić bez odpowiedzi. Reggae headlinerem jest zespół TABU, natomiast oprócz nich wystąpią również: Decadent Fun Club, Sexy Suicide, WRONA, HIROSZYMA, Bez Ceregieli, W Innym Stanie, Lonely Tree Sound, Jan Chwasta Jaraj, Alles Uncarnate czy IŻOL.

Tabu – Jak dobrze Cię widzieć (Official Video)

Green Hops Festiwal – 19-21 sierpnia – bilety

Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-21 sierpnia w Olsztynie. Bilety na festiwal są dostępne na stronie Biletomat.pl, zarówno w formie wejściówek na poszczególne dni, jak i karnetów upoważniających do wstępu na cały event.

Green Hops Festiwal startuje już w sierpniu, a do tej pory zarówno jego line-up, jak i atmosfera, która narasta wokół wydarzenia, brzmią nad wyraz imponująco. Przekonaj (i wychiluj) się sam – koniecznie na olsztyńskiej plaży. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje […]

Green Hops Festiwal | 19-21 sierpnia | Olsztyn

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →