fot. materiały prasowe

Green Hops Festiwal – czyli wydarzenie oferujące nam dosłownie WSZYSTKO


08 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Green Hops Festiwal to wydarzenie łączące wiele światów, którym przewodzi chill. Posmakujcie go na olsztyńskiej plaży.

Piwo i reagge? Brzmi spoko

Koncerty, warsztaty czy po prostu piwko na trawie pod sceną. Czasami jest naprawdę ciężko wybrać najlepszy scenariusz festiwalowych wydarzeń. Green Hops Festiwal wyciąga do nas rękę i po prostu – oferuje nam wszystko na raz!

Malownicza, olsztyńska plaża, bomba muzycznych doświadczeń i przede wszystkim mnogość gatunków, która zapewni nam brzmienia od hip-hopu po reagge. Zapewni nam również świetne alkohole, ponieważ tuż obok festiwalu obecny będzie Olsztyński Festiwal Piw Rzemieślniczych. Chyba warto połączyć więc obie te rzeczy, prawda?

Green Hops Music Fest to trzydniowy, niezależny festiwal muzyczny nad jeziorem w Olsztynie. Każdy dzień to fantastyczna, niosąca i cudowna podróż w dźwiękach electro, reggae i ska. Kapitalna lokalizacja, piękna plaża oraz wielobarwna i kosmiczna aranżacja sprawi, że to wydarzenie będzie wspaniałą podróżą i z pewnością na długo pozostanie w pamięci jako nalepsze wydarzenie warmińskiego lata!

– zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Przeczytaj także: Green Hops Festiwal – trzy dni, trzy strony festiwalu

green hops festiwal line up
fot. materiały prasowe

Podczas wydarzenia czas umilą nam przeróżni artyści, którym przewodzi headliner z gatunku reggae. Mowa tu oczywiście o zespole TABU, natomiast oprócz nich wystąpią również: Decadent Fun Club, Sexy Suicide, WRONA, HIROSZYMA, Bez Ceregieli, W Innym Stanie, Lonely Tree Sound, Jan Chwasta Jaraj, Alles Uncarnate, a także IŻOL.

Tabu – Jak dobrze Cię widzieć, posłuchaj!

Kup bilety na to olsztyńskie wydarzenie

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 19-21 sierpnia w Olsztynie. Bilety na festiwal są dostępne na stronie Biletomat.pl zarówno w formie wejściówek na poszczególne dni, jak i karnetów upoważniających do wzięcia udziału w trzydniowej formie.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Green Hops Festiwal to wydarzenie łączące wiele światów, którym przewodzi chill. Posmakujcie go na olsztyńskiej plaży. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze […]

Kup bilet na Green Hops Festiwal 19-21 sierpnia w Olsztynie!

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →