Aga Symołon w sierpniu zagra koncert w Olsztynie

Obserwuj nas na instagramie:

Aga Symołon znana Olsztynianom z wielu różnorodnych muzycznie projektów, w sierpniu zagra koncert w Klubokawiarni Awangarda Bis. Sprawdźcie szczegóły.

Aga Symołon to polska piosenkarka i autorka tekstów, związana również z teatrem. Wszechstronna i charyzmatyczna z mocnym głosem o ciepłej barwie współpracowała z wieloma zespołami, grupami oraz muzykami. Swobodnie porusza się w takich gatunkach jak: jazz, pop, soul, folk oraz piosenka literacka.

Aga Symołon

SAM NA SAM – Aga Symołon zagra koncert w Olsztynie

Już niebawem Aga Symołon zagra koncert w Olsztynie. Będzie to występ stawiający na kontakt z publicznością, na potrzebę bliskości, autentyzm i prawdę. Artystka zaprezentuje najpiękniejsze utwory m. in. Nicka Cave’ a, Leonarda Cohena czy Jacquesa Brela, ale w jej repertuarze znajdują się również piosenki autorskie, które tworzy wspólnie z życiowym partnerem Robertem Bielakiem; muzykiem, aranżerem i producentem muzycznym. Wśród wspomnianych utworów pojawią się także piosenki premierowe, nigdy wcześniej nie prezentowane na scenie. Artystce towarzyszyć będą: Robert Bielak (skrzypce), Artur Rudel (gitara) oraz Krzysztof Partyka (fortepian).

Aga Symołon – SAM NA SAM – bilety na koncert

Koncert Agi Symołon odbędzie się 20 sierpnia w Klubokawiarni Awangarda Bis w Olsztynie. Bilety na to wydarzenie są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl. Nie przegapcie!

Aga Symołon znana Olsztynianom z wielu różnorodnych muzycznie projektów, w sierpniu zagra koncert w Klubokawiarni Awangarda Bis. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Aga Symołon to polska piosenkarka […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →