Aga Symołon w sierpniu zagra koncert w Olsztynie

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Aga Symołon znana Olsztynianom z wielu różnorodnych muzycznie projektów, w sierpniu zagra koncert w Klubokawiarni Awangarda Bis. Sprawdźcie szczegóły.

Aga Symołon to polska piosenkarka i autorka tekstów, związana również z teatrem. Wszechstronna i charyzmatyczna z mocnym głosem o ciepłej barwie współpracowała z wieloma zespołami, grupami oraz muzykami. Swobodnie porusza się w takich gatunkach jak: jazz, pop, soul, folk oraz piosenka literacka.

Aga Symołon

SAM NA SAM – Aga Symołon zagra koncert w Olsztynie

Już niebawem Aga Symołon zagra koncert w Olsztynie. Będzie to występ stawiający na kontakt z publicznością, na potrzebę bliskości, autentyzm i prawdę. Artystka zaprezentuje najpiękniejsze utwory m. in. Nicka Cave’ a, Leonarda Cohena czy Jacquesa Brela, ale w jej repertuarze znajdują się również piosenki autorskie, które tworzy wspólnie z życiowym partnerem Robertem Bielakiem; muzykiem, aranżerem i producentem muzycznym. Wśród wspomnianych utworów pojawią się także piosenki premierowe, nigdy wcześniej nie prezentowane na scenie. Artystce towarzyszyć będą: Robert Bielak (skrzypce), Artur Rudel (gitara) oraz Krzysztof Partyka (fortepian).

Aga Symołon – SAM NA SAM – bilety na koncert

Koncert Agi Symołon odbędzie się 20 sierpnia w Klubokawiarni Awangarda Bis w Olsztynie. Bilety na to wydarzenie są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl. Nie przegapcie!

Aga Symołon znana Olsztynianom z wielu różnorodnych muzycznie projektów, w sierpniu zagra koncert w Klubokawiarni Awangarda Bis. Sprawdźcie szczegóły. Aga Symołon to polska piosenkarka i autorka tekstów, związana również z teatrem. Wszechstronna i charyzmatyczna z mocnym głosem o ciepłej barwie współpracowała z wieloma zespołami, grupami oraz muzykami. Swobodnie porusza się w takich gatunkach jak: jazz, […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Aga Symołon - "SAM NA SAM" - Klubokawiarnia Awangarda Bis | 20.08.2020

Biletomat.pl
od 20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.