fot. HBO

„Gra o tron” z kolejnym spin-offem? W roli głównej Melisandre


10 listopada 2022

Podziel się newsem:

Czy Gra o tron doczeka się kolejnego spin-offu? Być może. Wcielająca się w lady Melisandre Carice van Houten uchyla rąbka tajemnicy.

Melisandre bohaterką kolejnego spin-offu Gry o tron?

Serialowe uniwersum Gry o tron powolutku zaczyna się rozwijać. Za nami jest już pierwszy spin-off hitowego serialu HBO, czyli Ród smoka. Pierwszy sezon produkcji o rodzie Targaryenów także może pochwalić się całkiem niezłymi wynikami i odbiorem. W planach ma być również rzekomy sequel serialu Gra o tron, a głównym bohaterem ma być Jon Snow. Rzekomy, gdyż serial nie został jeszcze przez nikogo oficjalnie potwierdzony, a informacje o nim zdradziła wcielająca się w Daenerys Targaryen Emilia Clarke.

Czy jednak Westeros zacznie powiększać się jeszcze bardziej i czy w przyszłości zobaczymy jeszcze więcej historii poprzedzających wydarzenia z Gry o tron? To na pewno. O kim jednak będą te seriale, jeśli faktycznie powstaną? Może o lady Melisandre? Wcielająca się w nią Carice van Houten chętnie powróciłaby do tej roli.

Czy ponownie zagrałabym Melisandre? Jeśli historia byłaby wystarczająco dobra – czemu nie. Uważam jednak, że lepiej byłoby pokazać losy młodej Melisandre. Albo Melisandre jako dziecka, bardziej zagłębić się w jej niewolnicze korzenie. Mogłabym o tym mówić i mówić. W tym konkretnym przypadku można opowiedzieć naprawdę ciekawą historię i wydaje mi się, że byłoby nawet lepiej, żeby Melisandre zagrała inna aktorka. Ale gdybym dostała propozycję, to bym nie odmówiła

– zdradziła Carice van Houten w wywiadzie dla Digital Spy.

Gra o tron nadal trwa, bo Ród smoka pójdzie na noże

Nie tak dawno zakończył się pierwszy sezon pierwszego spin-offu i jednocześnie prequela Gry o tron. Ród smoka został oparty na książce Ogień i krew opowiadającej o dynastii Targaryenów i wydarzeniach, które w uniwersum doprowadziły do wojny domowej zwanej Tańcem ze smokami.

„Gra o tron” z kolejnym spin-offem? W roli głównej Melisandre
fot. HBO

W serialu wystąpili między innymi: Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma d’Arcy, Eve Best, Rhys Ifans, Milly Alcock i Emily Carey. Zdjęcia do drugiego sezonu Rodu smoka rozpoczną się na początku 2023 roku.

Ród smoka – zwiastun

Czy Gra o tron doczeka się kolejnego spin-offu? Być może. Wcielająca się w lady Melisandre Carice van Houten uchyla rąbka tajemnicy. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →