Foo Fighters zapowiadają nowy album „Medicine At Midnight”


09 listopada 2020

Podziel się newsem:

Foo Fighters podzielili się nowym singlem Shame Shame, który zapowiada nowy album grupy – Medicine At Midnight. Sprawdźcie szczegóły!

Tajemnica Foo Fighters odkryta – nowy album nadchodzi!

Foo Fighters od jakiegoś czasu próbowali być tajemniczy, jednak fani szybko rozgryźli ich zagadkowe hasło LPX, którym zespół od jakiegoś czasu posługiwał się w social mediach. Nie mogło chodzić przecież o nic innego, jak o nowy, dziesiąty album amerykańskiej grupy rockowej.

Przypuszczenia fanów oczywiście okazały się prawdziwe. W miniony weekend Amerykanie zaprezentowali się w programie telewizyjnym Saturday Night Live, podczas którego wykonali swój nowy singiel Shame Shame. Chwilę później kawałek trafił na streamingi, a wraz z nim, zapowiedź nowej płyty.

Zaskakująco delikatne brzmienie Foo Figters w nowym singlu Shame Shame

Shame Shame to zupełnie nowa, intrygująca odsłona Foo Fighters. Zespół kojarzony dotąd z soczystym, gitarowym brzmieniem, który dodatkowo podkreślał potężny głos Dave’a Grohla ukazuje nam się w zgoła delikatniejszej, akustycznej odmianie. Foo Fighters stonowali w każdym elemencie swojego brzmienia, efektem czego jest zakrawający bardziej o funk niż o solidny rock’n’roll, bujający kawałek.

Gitarzysta zespołu, Chris Shiflett, mówi o najnowszym singlu Foo Fighters:

Shame Shame w pewnym sensie wyróżnia się na płycie. Na pewno jest trochę inne niż wszystko, co robiliśmy kiedykolwiek wcześniej i różni się od pozostałych rzeczy na płycie, chociaż jest na niej też wiele piosenek, które są oparte na groove’ach, jak ta.

Foo Fighters – LPX nadchodzi!

Nowy album Foo Fighters ukaże się na początku przyszłego roku i będzie zawierał łącznie dziewięć nowych kompozycji, w tym oczywiście singiel Shame Shame. Krążek Medicine At Midnight ujrzy światło dzienne 5 lutego 2021 roku. Już teraz możecie zamawiać go w wersji fizycznej na oficjalnej stronie zespołu.

Foo Figters – Medicine At Midnight, tracklista, okładka:

  1. Making A Fire
  2. Shame Shame
  3. Cloudspotter
  4. Waiting On A War
  5. Medicine At Midnight
  6. No Son Of Mine
  7. Holding Poison
  8. Chasing Birds
  9. Love Dies Young
Foo Figters - Medicine At Midnight
Foo Figters – „Medicine At Midnight”, okładka albumu

Foo Fighters podzielili się nowym singlem Shame Shame, który zapowiada nowy album grupy – Medicine At Midnight. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Tajemnica Foo Fighters odkryta – nowy album nadchodzi! […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →