Finneas, Billie Eilish i ich utwór do animacji „Turning Red”

Podziel się newsem:

Finneas i Billie Eilish stworzyli kilka utworów dla nieistniejącego boysbandu w filmie animowanym Turning Red. Jeden z nich trafił do sieci. Posłuchajcie.

Finneas i Billie Eilish napisali utwory do nowej animacji

Turning Red (w polskim tłumaczeniu To nie wypada) to nowy film Disneya i Pixara, który pojawi w Disney+ 11 marca. Jego akcja toczy się na początku 2000 roku i opowiada historię 13-letniej Mei Lee, która cierpi na specyficzną przypadłość – gdy się mocno ekscytuje, zmienia się w pandę rudą.

Przeczytaj: To nie wypanda” – Pixar prezentuje zwiastun nowej animacji

W filmie występuje fikcyjny boysband o nazwie 4*Town. Jednemu z członków zespołu głos podkłada Finneas, który wyprodukował także piosenkę 4*TownNobody Like U, napisaną wspólnie ze swoją siostrą Billie Eilish.

Potrzebowaliśmy, by nasza postać Mei miała obsesję na punkcie czegoś, czego jej mama nie pochwaliłaby. Boysbandy były pierwszym krokiem w świat chłopców dla wielu dziewcząt w tym wieku. Wszyscy faceci byli super ładni, wypolerowani, delikatni i kochający, i mieli sposób na łączenie dziewcząt i ich przyjaciół. Poza tym pomyślałem, że fajnie byłoby stworzyć animowany boysband

– powiedział reżyser Domee Shi

Posłuchajcie nowej piosenki poniżej.

Nobody Like U (From „Turning Red”/LyricVideo)

Ścieżka dźwiękowa z filmu Turning Red ukaże się 11 marca. Na albumie znajdą się jeszcze dwie piosenki napisane przez Finneasa i Billie Eilish: 1 True Love i U Know What’s Up. Muzykę do produkcji skomponował Ludwig Göransson.


Billie Eilish i Finneas są w tym roku nominowani do Oscara za najlepszą piosenkę – za utwór z najnowszego filmu o Jamesie Bondzie – No Time To Die.

Obecnie rodzeństwo jest w trasie po Stanach Zjednoczonych, promującej drugi album wokalistki – Happier Than Ever.

Finneas i Billie Eilish stworzyli kilka utworów dla nieistniejącego boysbandu w filmie animowanym Turning Red. Jeden z nich trafił do sieci. Posłuchajcie. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →