kadr z materiału wideo „Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a"

“Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” odkrywają Magię Hogwartu w najnowszym materiale


23 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Wkrótce w kinach ukaże się trzecia odsłona serii Fantastyczne Zwierzęta. Tym razem podtytuł franczyzy brzmi Tajemnice Dumbledore’a. W związku z rychłą premierą producenci opublikowali wideo, w którym twórcy i aktorzy opowiadają o zbliżającej się produkcji.

Autorzy Tajemnic Dumbledore’a dzielą się Magią Hogwartu

Warner Bros. Pictures dzieli się specjalnym dwuminutowym materiałem wideo, w którym twórcy trzeciej odsłony Fantastycznych Zwierząt opowiadają o najnowszym filmie w uniwersum.

Zobacz: Pojawił się kolejny zwiastun filmu Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a

Przed kamerą pojawili się m.in. reżyser David Yates, odgrywająca rolę Minerwy McGonagall Fiona Glascott, czy Callum Turner, który wciela się od początku w postać Theseusa Scamandera. W nagraniu, oprócz wypowiedzi osób zaangażowanych w powstanie filmu, pojawiają się przebitki z Fantastycznych Zwierząt.

Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a – Magia Hogwartu

Wszystkie tajemnice zostaną odkryte tej wiosny

Premierę nadchodzącego filmu z uniwersum Harry’ego Pottera zaplanowano na 7 kwietnia na całym świecie. Wyjątkiem jest wyłącznie Ameryka Północna, gdzie Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a zadebiutują 15 kwietnia. W nadchodzącej produkcji doszło do istotnej zmiany w obsadzie, tj. rolę Gellerta Grindelwalda przejął Mads Mikkelsen. Wcześniej w czarnoksiężnika wcielał się Johnny Depp.

Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka?

– zapowiadają producenci.

Wkrótce w kinach ukaże się trzecia odsłona serii Fantastyczne Zwierzęta. Tym razem podtytuł franczyzy brzmi Tajemnice Dumbledore’a. W związku z rychłą premierą producenci opublikowali wideo, w którym twórcy i aktorzy opowiadają o zbliżającej się produkcji. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →