fot. materiały prasowe

Fani domagają się, by „Avatar 2” otrzymał pełnoprawny zwiastun


18 października 2022

Podziel się newsem:

Od premiery filmu Avatar: Istota Wody dzielą nas tylko dwa miesiące. Fani dzieła Jamesa Camerona domagają się od twórców kolejnego zwiastuna.

Avatar 2 dalej jest niewiadomą

Sequel produkcji z 2009 roku trafi do kin już 16 grudnia. W maju tego roku ukazała się pierwsza i jak do tej pory ostatnia pełnoprawna zapowiedź filmu Avatar: Istota Wody. I choć trwała ponad 1,5 minuty, w dalszym ciągu bardziej przypominała teaser niż trailer.

W związku ze zbliżającą się premierą w mediach społecznościowych opublikowano nowy, specjalny materiał. Wśród komentarzy zapewniających twórców, że fani z niecierpliwością czekają na film, pojawiły się również głosy zniecierpliwienia. Widzowie domagają się bowiem od producentów pełnoprawnego trailera.

Zobacz: Kupili bilety na Avatara, a teraz żądają zwrotu pieniędzy, bo zobaczyli… Avatara

Zaczynam powoli myśleć, że nie zostały im żadne pieniądze w budżecie, by mogli wypuścić jakikolwiek zwiastun

– pisze użytkownik @wickd_williams.

Sequel zajął im dziesięć lat. Nie sądzę, by mieli coś przeciwko temu, byśmy znowu poczekali

– ironizuje @RMFVineel.

Co po Istocie Wody?

Steve Asbell, prezes 20th Century Studios, potwierdził, że kolejne odsłony Avatara mają trafiać do kin co dwa lata aż do 2028 roku. Premierę każdego z filmu zaplanowano na grudzień. W lipcu James Cameron zdradził w wywiadzie dla Empire, że nie ma pewności, czy będzie pracować nad czwartą i piątą odsłoną filmu. Reżyser wyjawił, że chciałby przekazać zadanie innym filmowcom. Mimo wstępnych deklaracji pojawienie się czwartek i piątej części Avatara zależy od wyników finansowych, które osiągną sequele.

Przeczytaj także: Avatar: Istota wody powinien ukazać się szybciej [opinia]

avatar istota wody Twentieth Century Fox Film Corporation Lightstorm Entertainment River Road Entertainment
oficjalny plakat filmu, Lightstorm Entertainment, River Road Entertainment, TSG Entertainment, Twentieth Century Fox Film Corporation 2022

Od premiery filmu Avatar: Istota Wody dzielą nas tylko dwa miesiące. Fani dzieła Jamesa Camerona domagają się od twórców kolejnego zwiastuna. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →