kadr z filmiku „the official blooper reel | euphoria: season two | hbo”

„Euforia” w negatywie. Zobaczcie wpadki z serialu


19 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Pierwszym skojarzeniem z serialem Euforia zapewne od razu są narkotyki i ogólnie dosyć ciężka, przytłaczająca, momentami tragiczna historia. Przy kręceniu serialu nie mogło obejść się bez wywołujących uśmiech wpadek.

Euforia od kulis

Euforia jest jednym z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Nierzadko w dyskusji wywołuje kontrowersje. Głównie ze względu na raczej mocne treści związane z narkotykami i innymi sytuacjami, których dopuszcza się młodzież. Należy oczywiście pamiętać o fakcie, że Euforia to fikcja. W Internecie z łatwością można znaleźć ludzi, którzy tego nie ogarniają, ale tutaj już nic nie poradzimy (raper Słoń coś by powiedział na ten temat).

„Euforia” w negatywie. Zobaczcie wpadki z serialu
plakat serialu Euforia

Serial, jak to serial. Wpadki na planie się zdarzają. Nieważne, jaki jest scenariusz. A tak się składa, że HBO podzieliło się krótką kompilacją wpadek z drugiego sezonu Euforii. Optyka od razu się zmienia.

Euforia – wpadki z planu drugiego sezonu

Trzeci sezon serialu zapowiedziany

Euforia opowiada historię Rue Bennett, uzależnionej od narkotyków nastolatki, której życie zmienia się, gdy w mieście pojawia się transseksualna Jules. Serial otrzymał wiele nominacji do nagród Emmy, zamieniając je jak dotąd w trzy statuetki: za Najlepszą współczesną charakteryzację (naturalną), Najlepszą oryginalną muzykę i słowa oraz Najlepszą aktorkę w serialu dramatycznym. Wcielająca się w główną rolę Zendaya jest najmłodszą zdobywczynią tej nagrody w historii Emmy.

Serial doczekał się jak dotąd dwóch sezonów, zaś trzeci został już zapowiedziany. Ukaże się on najprawdopodobniej w 2024 roku.

Sam, Zendaya oraz cała obsada i ekipa Euforii wznieśli się w 2. sezonie na niespotykane wyżyny. Rzucili wyzwanie konwencji i narracji, zachowując jednocześnie to, co jest sercem serialu. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy pracować z tym niezwykle utalentowanym zespołem. Jednocześnie jesteśmy podekscytowani na myśl o kontynuacji naszej przygody z nimi w trzecim sezonie

– mówiła Francesca Orsi, wicedyrektorka ds. programów w HBO.

Pierwszym skojarzeniem z serialem Euforia zapewne od razu są narkotyki i ogólnie dosyć ciężka, przytłaczająca, momentami tragiczna historia. Przy kręceniu serialu nie mogło obejść się bez wywołujących uśmiech wpadek. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →