„Euforia”: piosenka Elliota już dostępna w Internecie


04 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W Internecie pojawił się utwór z serialu Euforia, który napisali i wykonali Dominic Fike oraz Zendaya.

Muzyka – Euforia robi to dobrze

Drugi sezon Euforii już za nami. Poziom scenariusza i fabuły z pewnością może wywołać dyskusje zależne od gustów widzów, jednak raczej nie możemy tego powiedzieć o muzyce, która ponownie jest motorem napędowym i jednym z najlepszych elementów serialu. Euforia ponownie została udźwiękowiona głównie przez brytyjskiego producenta, rapera i wokalistę, Labrintha. Swoją cegiełkę powtórnie dołożyła również Zendaya, która razem z artystą zaśpiewała utwór I’m Tired, podsumowujący i zamykający drugi sezon Euforii. Aktorka wcielająca się w główną bohaterkę, Rue Bennett, jest również współautorką piosenki wykonywanej przez Elliota w finałowym odcinku drugiego sezonu.

„Euforia”: piosenka Elliota już dostępna w Internecie
plakat serialu Euforia, fot. HBO

Euforia, czyli jak nie zapełniać czasu antenowego

Elliot, w którego rolę wciela się amerykański wokalista i raper Dominic Fike, pojawił się w pierwszym odcinku drugiego sezonu Euforii. Postać na stałe dołączyła do obsady, stając się jedną z ważniejszych w serialu. Fike w ósmym odcinku wykonał utwór, który współtworzył z Zendayą. Nie tyle sama piosenka, co długość sceny, podczas której Elliot ją zagrał i zaśpiewał, spotkała się z dosyć negatywnym przyjęciem wśród fanów, którzy zarzucili, że kilka minut tego czasu antenowego można było przeznaczyć na inne wątki. Wersja, która dziś pojawiła się w Internecie, jest jednak o blisko minutę krótsza. Możliwe, że nie będzie to jedyna okazja dla Fike’a, aby współtworzyć ścieżkę dźwiękową do Euforii. Artysta ponownie wcieli się w Elliota w zapowiedzianym już, trzecim sezonie serialu. Warto także dodać, że utwory do soundtracku stworzyli również Tove Lo, James Blake i Lana Del Rey.

Dominic Fike & Zendaya – Elliot’s Song (z serialu Euforia), posłuchaj utworu

W Internecie pojawił się utwór z serialu Euforia, który napisali i wykonali Dominic Fike oraz Zendaya. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Muzyka – Euforia robi to […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →