Facebook

Tove Lo powraca z genialnym singlem “How Long”


28 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Szwedzka wokalistka Tove Lo powraca ze świetnym singlem – How Long, który zasili soundtrack drugiego sezonu popularnego serialu Euphoria. Sprawdźcie!

Tove Lo zasila soundtrack drugiego sezonu Euphorii singlem How Long

Tove Lo powraca i to w jakim stylu! Szwedka zaliczyła w ostatnim czasie serię współprac z innymi artystkami, jednak ostatnie jej solowe poczynania to album Sunshine Kitty z 2019 roku. Aż do teraz! Tove Lo jest bowiem kolejną po Lanie Del Rey artystką, która dołączyła do zacnego grona muzyków uświetniających soundtrack nowego sezonu Euphorii – popularnego serialu platformy HBO z Zendayą w roli głównej.

Zobacz również: Lana Del Rey nagrała singiel do soundtracku serialu Euphoria

Tove Lo How Long Euphoria
serial “Euphoria” / materiały prasowe

Po melancholijnej balladzie Watercolor Eyes w wykonaniu Lany Del Rey, Tove Lo uraczyła nas elektryzującym basem i tanecznym zastrzykiem tajemniczej energii w swojej nowej piosence How Long. Jak sama przyznaje, jej nowy utwór porusza tematykę miłości, zdrady i zaprzeczania im, czyli coś, co idealnie wpisuje się w narrację serialu Euphoria.

Tove Lo – How Long, posłuchaj singla!


Tove Lo wraca do Polski i zagra na Open’er Festival 2022

Jeśli cały nowy album Tove Lo będzie tak dobry jak jej najnowszy singiel How Long, to już teraz ze zniecierpliwieniem przebieram nogami na jej nadchodzący koncert w Polsce, bowiem artystka została właśnie ogłoszona kolejną gwiazdą line-upu Open’er Festival 2022, gdzie już 30 czerwca zaprezentuje swoje show pod Tent Stage. Nie może Was tam zabraknąć!

Zobacz również: Open’er Festival 2022 ogłasza kolejne duże nazwiska

Open'er Tove Lo
Tove Lo na Open’er Festival 2022

Szwedzka wokalistka Tove Lo powraca ze świetnym singlem – How Long, który zasili soundtrack drugiego sezonu popularnego serialu Euphoria. Sprawdźcie! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Tove Lo zasila soundtrack drugiego […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →