Eminem z nową płytą! Album wyjdzie jeszcze w tym roku 

Obserwuj nas na instagramie:

Sekret wyjawił Dr. Dre w programie „Jimmy Kimmel Live!”. Oczywiście za zgodą Eminema. Dre też pracował przy płycie, ale jeszcze nie słyszał rezultatów. 

Nadchodzi 12. album Eminema

Ostatni studyjny album Eminema, jedenasty z kolei, czyli Music to Be Murdered By, wyszedł w styczniu 2020 roku. Od tamtej pory wiele się na świecie pozmieniało, ale na pewno nie ubyło raperowi fanów. Takich, którzy z niecierpliwością czekają na jego nowe wydawnictwo.

Raperzy na kanapie

I wygląda na to, że się doczekają – jeszcze w tym roku. Zdradził to Dr. Dre w programie „Jimmy Kimmel Live!”, do którego udał się wraz z kolegami – 50 Centem i Snoop Doggiem. Wydarzenie miało miejsce w związku z wyróżnieniem legendarnego producenta gwiazdą w Alei Sław. O ceremonii pisaliśmy TU.

Dr. Dre

Niespodzianka od Dr. Dre

Prowadzący program zapytał gości o wielkiego nieobecnego (który wspierał Dr. Dre swoją obecnością w Hollywood Walk of Fame). Konkretnie o to, czy istnieje szansa, że Slim Shady szykuje dla nas coś nowego:  

Pozwólcie, że coś wam wyjaśnię. Eminem pracuje nad własnym albumem, który wyjdzie w tym roku. Rozmawiałem z nim i zgodził się, żebym zdradził to w tym programie”

– powiedział Dr. Dre

Dre dodał też, że Eminem ma dość specyficzne podejście do swojej muzyki i pracy nad nią:

Zamierza wydać nowy album, na którym są też moje piosenki. To ekscytująca wiadomość. Tak w ogóle, to jutro usłyszę płytę po raz pierwszy. Eminem nie dzieli się z nikim swoją muzyką, trzyma ją dla siebie. Jeszcze nic gotowego nie słyszałem. Ale usłyszę i to prawda – album będzie w tym roku

– dodał producent.

Obejrzyjcie cały wywiad z raperami u Jimmy’ego Kimmela:

Sekret wyjawił Dr. Dre w programie „Jimmy Kimmel Live!”. Oczywiście za zgodą Eminema. Dre też pracował przy płycie, ale jeszcze nie słyszał rezultatów.  Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →