Dr. Dre trafił do Alei Gwiazd. Świętowali z nim Eminem, Snoop Dogg i 50 Cent

Obserwuj nas na instagramie:

„Będę tu już na zawsze” – powiedział w swojej dziękczynnej mowie znany hip-hopowy producent i raper Dr. Dre.

Dr. Dre z 2775-tą gwiazdą

Legenda hip-hopu dołączyła do innych sławnych osób, które wcześniej dostąpiły zaszczytu posiadania swojego wyróżnienia w Hollywood Walk of Fame. Dr. Dre, a tak naprawdę Andre Romelle Young, odsłonił ikoniczną tablicę nr 2775. Wszystkie wyróżnienia z pięcioramiennymi gwiazdami umieszczone wzdłuż Hollywood Boulevard  upamiętniają znane osobistości ze świata show-biznesu. 

Czytaj też: Dr. Dre przyznaje, że nie przepada za współczesnym rapem. Ale go nie krytykuje

dr. dre walk of fame
źródło: walkoffame.com

Koledzy przybyli ze wsparciem

Podczas tej podniosłej chwili, która miała miejsce we wtorkowe popołudnie 19 marca 2024 r., słynnego amerykańskiego producenta muzycznego i rapera wspierali inni raperzy – w dużej mierze artyści, którzy zawdzięczają mu swoje kariery. Byli więc Snoop Dogg, 50 Cent i Eminem, a także Jimmy Iovine i wiele innych postaci z branży. Dr. Dre wygłosił mowę – cytujemy jej fragmenty:

„Dorastałem w Compton, więc nigdy nie wyobrażałem sobie, że pewnego dnia będę tu reprezentowany wśród niektórych bohaterów mojego dzieciństwa (…) Mam to szczęście, że mogę zarabiać na życie, robiąc dokładnie to, co kocham. Co wy na to? Czyż to nie wygląda jak sen? (…) W trakcie mojej kariery miałem zaszczyt wyszukiwać i rozwijać nowe talenty, a także przesuwać granice w hip-hopie, zarówno pod względem treści, jak i istoty gatunku. (…) Ale najbardziej dumny jestem z podniesienia jakości muzyki i skupienia się na tym, jak odbieramy hip-hop. Wyjaśnienie tego to jedno z moich największych osiągnięć. Bardzo się cieszę, że to wyróżnienie jest wyjątkowe dla Los Angeles i pozwala fanom z całego świata nawiązać kontakt ze swoimi ulubionymi artystami. Będę tu już na zawsze” – powiedział Dr. Dre. 

Skrót ceremonii można obejrzeć poniżej:

„Będę tu już na zawsze” – powiedział w swojej dziękczynnej mowie znany hip-hopowy producent i raper Dr. Dre. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Dr. Dre z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →