De La Soul i Hercules & Love Affair w sierpniu na plaży w Helu

Obserwuj nas na instagramie:

29 lipca rusza EB Hel Spot – nowa wakacyjna miejscówka nad Bałtykiem, w której zagrają De La Soul i Hercules & Love Affair!

Półwysep Helski przez cały sierpień będzie miejscem tętniącym muzyką. Kolorowy beach bar, baza letnich sportów i plenerowe kino to niektóre z atrakcji, jakie zaplanowali organizatorzy EB Hel Spot.

To miejsce to przede wszystkim świetne imprezy i koncerty, które odbywać będą się każdego dnia. Na plaży zagrają Flirtini, Chloe Martini, Last Robots, Spisek Jednego, ekipa U Know Me, Novika & Mr Lex, Chloe Martini, Noz, Wasabi, Sympatique, Brainwash, Laydj, Zeppy Zep, Matat Professionals i Kovvalsky.

Projekt startuje 29 lipca na plaży w mieście Hel, a jego kulminacją będzie Finał Hel Spot – dwudniowy festiwal, na którym wystąpią m.in. De La Soul, Hercules & Love Affair, Monki, Łąki Łan, Taco Hemingway, XXXANAXX, Miuosh i Tede. Na dodatek to wszystko za darmo, ponieważ wstęp na wszystkie imprezy w EB Hel Spot, łącznie z finałem, będzie bezpłatny. Dodatkowo w czasie finału organizator uruchomi specjalny transport z Trójmiasta do Helu i z powrotem.

Więcej informacji znajdziecie na ebhelspot.pl.

Moda: 6 największych festiwalowych hitów 2016 roku

Interesują Cię ciekawe wydarzenia muzyczne? Polub Rytmy.pl na Facebooku

29 lipca rusza EB Hel Spot – nowa wakacyjna miejscówka nad Bałtykiem, w której zagrają De La Soul i Hercules & Love Affair! Półwysep Helski przez cały sierpień będzie miejscem tętniącym muzyką. Kolorowy beach bar, baza letnich sportów i plenerowe kino to niektóre z atrakcji, jakie zaplanowali organizatorzy EB Hel Spot. Zobacz także Co obejrzeć […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →