Publicis Italy

Dzięki Spotify i firmie Barilla ugotujesz idealny makaron


05 marca 2021

Podziel się newsem:

Problem z gotowaniem makaronu? Standard. Po pierwsze, stanowczo zbyt łatwo zrobić go za dużo i przygotować porcję, jak dla wojska. Po drugie, czas. Jak długo trzeba go gotować, żeby wyszedł idealny? Pomoże Wam w tym Spotify i specjalne playlisty firmy Barilla.

Minutnik? Thank U, Next, mam przecież Spotify

Makaron. Szybki, tani i co najważniejsze – pyszny. Dla studentów z pewnością jeden z bazowych produktów, na których opierają swoją kuchnię. Ciężko go zepsuć, bo prawda jest taka, że rozgotowany też smakuje, ale jednak warto wyznaczyć sobie pewne standardy.

Z pomocą przychodzi włoska firma Barilla, na naszym rynku znana przede wszystkim z produkcji makaronów oraz gotowych sosów. Otóż, na jej profilu na Spotify znajdziemy specjalne playlisty, które będą pomocne w przyrządzeniu perfekcyjnej pasty.

Dzięki Spotify i firmie Barilla ugotujesz idealny makaron
 Publicis Italy

Spotify w kolabie z Barillą: Buon Appetito

Polityka jest prosta – na profilu firmy Barilla znajdziemy kilka playlist, przypisanych do różnych rodzajów makaronu. Spaghetti, penne, fusilli, linguine – a kto wie, może i w przyszłości pojawią się kolejne opcje, jak farfalle, tagliatelle, czy conchiglioni. Playlisty trwają dokładnie tyle, ile dany makaron powinien się gotować, a na końcu, włoski lektor przypomina, że to najwyższy czas, aby zdjąć garnek z ognia.

Warto też dodać, że Spotify oferuje nam tu duży przekrój gatunkowy. To znaczy, że prócz znanych globalnie artystów, takich jak Harry Styles, Dua Lipa, czy The Beatles, w propozycjach Barilli znajdziemy również włoskich songwriterów, czy raperów. Poszerzanie muzycznych horyzontów podczas gotowania? Proszę bardzo.

Timeless Emotion Fusilli

Spotify – promocyjne narzędzie przyszłości?

Barilla oczywiście nie jest jedyną firmą, która korzysta z dobrodziejstw, które daje Spotify. Swoje tematyczne playlisty posiada również Ikea, czy różne marki odzieżowe, jak chociażby H&M. Nie da się jednak ukryć, że ruch włoskiego potentata, jak do tej pory – marketingowo miażdżąco pozamiatał. Barilli udało się wejść w naprawdę fajną niszę, wymyślić coś sympatycznego, pożytecznego, a zarazem kreatywnego. No i to działa – piszemy o tym.

Playlisty do gotowania makaronu znajdziecie na profilu Barilli w serwisie Spotify. Poniżej z kolei przedstawiamy odsłuch, który z pewnością okaże się pomocny przy przyrządzaniu włoskiego klasyka.


Top Hits Spaghetti

Problem z gotowaniem makaronu? Standard. Po pierwsze, stanowczo zbyt łatwo zrobić go za dużo i przygotować porcję, jak dla wojska. Po drugie, czas. Jak długo trzeba go gotować, żeby wyszedł idealny? Pomoże Wam w tym Spotify i specjalne playlisty firmy Barilla. Minutnik? Thank U, Next, mam przecież Spotify Makaron. Szybki, tani i co najważniejsze – […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →