Dwa nowe wydawnictwa Davida Bowie w 2020 roku


15 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Na ten rok przypada 73. rocznica urodzin Davida Bowie. Z tej okazji jego wytwórnia poinformowała, że w tym roku ukażą się dwa nowe wydawnictwa.

Od śmierci Davida Bowie minęły już 4 lata, jednak pamięć o nim jest wciąż żywa. 8 stycznia, czyli w rocznicę urodzin artysty, osoby odpowiedzialne za zarządzanie jego spuścizną zapowiedziały, że w tym roku ukażą dwa nowe wydawnictwa, na których znajdą się niepublikowane wcześniej utwory.

David Bowie Is It Any Wonder EP

Pierwsza z płyt to sześciościeżkowa EPka zatytułowana DAVID BOWIE IS IT ANY WONDER? która zostanie wydana 17 stycznia. Znajdzie się na niej m.in. nagranie utworu The Man Who Sold the World z 1996 roku, którego możecie już posłuchać poniżej:

David Bowie – The Man Who Sold the World

David Bowie – ChangesNowBowie

Drugim wydawnictwem będzie album zatytułowany ChangesNowBowie, na których znajdzie się materiał nagrany w 1996 roku podczas prób do urodzinowego koncertu w Madison Square Garden. To wydawnictwo ukaże się 18 kwietnia, czyli w Record Store Day. Znajdzie się na nim 9 utworów, a tracklista prezentuje się następująco:

1.The man who sold the world
2. The superman
3. Andy Warhol
4. Repetition
5. Lady Stardust
6. White light/White heat
7. Shopping for girls
8. Quicksand
9. Alladin Sane

David Bowie - ChangesNowBowie

Na ten rok przypada 73. rocznica urodzin Davida Bowie. Z tej okazji jego wytwórnia poinformowała, że w tym roku ukażą się dwa nowe wydawnictwa. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →