fot. Co Za Tydzień

Drodzy Państwo, oto Mery Spolsky i jej “Cekinowa Bomba”


07 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Mery Spolsky, jak nikt inny, słucha swoich fanów. Ku ich zadowoleniu wokalistka wydała długo wyczekiwany singiel Cekinowa Bomba. Posłuchajcie!

DAWAĆ PREZENTY!

I to chyba jeden z największych prezentów, jakie dla swoich fanów przygotowała w tym roku Mery Spolsky. Długo wyczekiwana piosenka Cekinowa Bomba, którą do tej pory mogliśmy usłyszeć tylko na koncertach wokalistki, w aplikacji Audioteka czy podczas jej live actów, w końcu trafiła do streamingów!

Przeczytaj także: Mery Spolsky pokaże Coldplayowi, jak się robi prawdziwe show

Drodzy Państwo, oto Mery Spolsky i jej "Cekinowa Bomba"
Fot. Jakub Photography

No i tu powiem wam też jedno. Ja wiedziałem, że Marysia jest chodzącym fenomenem, ale kolejny utwór, jakim była Cekinowa Bomba, to prawdziwy sztos. Jakby, ja naprawdę nie wiem, co Billboard robi źle, ale ich muzyczny research daleki jest od ideałów. Adele? Ed Sheeran? Phi, Marysia pakuj torbę, bo lecisz podbijać świat tu i teraz!

To pisaliśmy przy okazji relacji jednego z live actów Mery Spolsky. Usłyszana wtedy Cekinowa Bomba okazała się prawdziwym sztosem, który rozruszał całą salę. Kokietująca za jego pomocą wokalistka raz za razem podbijała poziom endorfin zebranej w Warszawie publiczności. Po samym show tak bardzo czekałem wtedy na wydanie piosenki w formie singla i w końcu się tego doczekałem. Proszę Państwa, przed Wami Cekinowa Bomba!

Mery Spolsky – Cekinowa Bomba (fragment audiobooka Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj), posłuchaj!

LATO SPOLSKY nadchodzi!

Mery Spolsky zaplanowała rozpieścić nas również muzycznie podczas tegorocznego lata! Szykujcie więc najlepsze outfity i korzystajcie z nadchodzących koncertów wokalistki, bo uwierzcie nam – naprawdę warto!

  • 16 lipca 2022 roku – JAROCIN FESTIWAL
  • 22 lipca 2022 roku – Kraków, Letnie Brzmienia
  • 23 lipca 2022 roku – Katowice, Letnie Brzmienia
  • 29 lipca 2022 roku – Poznań, Letnie Brzmienia
  • 30 lipca 2022 roku – Łódź, Letnie Brzmienia
  • 5 sierpnia 2022 roku – Mielno, Hippieza Festiwal
  • 6 sierpnia 2022 roku – Wrocław, Stay Wild Festival
  • 13 sierpnia 2022 – Szczecin, Męskie Granie
  • 19 sierpnia 2022 – Jastarnia, Salt Wave Festival
  • 21 sierpnia 2022 roku – Warszawa, Letnie Brzmienia

Mery Spolsky z występem na JAROCIN FESTIWAL 2022

Mery podbije również JAROCIN FESTIWAL. Impreza odbędzie się w Jarocinie w dniach 15-17 lipca, a bilety jednodniowe, jak i karnety na całe wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Mery Spolsky, jak nikt inny, słucha swoich fanów. Ku ich zadowoleniu wokalistka wydała długo wyczekiwany singiel Cekinowa Bomba. Posłuchajcie! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie DAWAĆ PREZENTY! […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →