fot. Vivien Killilea/Getty Images for Homecoming Weekend

Drake podarował fanowi i jego mamie 100 tys. dolarów

Obserwuj nas na instagramie:

Drake po raz kolejny spełnia najskrytsze marzenia swoich słuchaczy. Tym razem postanowił wesprzeć młodego sportowca i jego mamę znaczną ilością gotówki. Sprawdź szczegóły.

Wyjątkowe wydarzenie na ekskluzywnej kolacji

W ramach współpracy z internetową platformą bukmacherską Drake i LeBron James urządzili kolację sponsorowaną przez Lobos 1707 tequila, niezależnego producenta alkoholi. Przyjęcie miało miejsce w jednej z ulubionych restauracji gwiazdy, Harbour 60 w Toronto, gdzie nagrywał teledysk do kawałka Headlines. Zaprosił na to wydarzenie lokalnego reprezentanta drużyny koszykówki, uczęszczającego do liceum Michaela Evbagharu, który gra dla Royal Crown Academic School, i jego mamę.

Ta kobieta to jedna z najciężej pracujących osób, jakie spotkałem w życiu. Dorabia w kilku miejscach w nadziei, że jej syn kiedyś osiągnie niesamowite rzeczy i modlimy się, by tak było.

– powiedział Drake

Dwoje mieszkańców Toronto pojawiło się na tym ekskluzywnym evencie, nie mieli jednak pojęcia, że czeka tam na nich niespodzianka życia. “Szanuję Twoją pracę, jednak wkład Twojej mamy szanuję bardziej” – powiedział Drake Michaelowi przed wręczeniem im plików gotówki. Kobieta była w ciężkim szoku. “Mam nadzieję, że w ten sposób uczynię Waszą podróż choć odrobinę łatwiejszą” – skwitował raper.

Ponadto, Drake podarował chłopakowi również parę sneakersów z linii NOCTA x Nike Hot Step Air Terra.

Hojność Drake’a

To nie pierwszy raz, gdy artysta oferuje swoim fanom znaczne wsparcie finansowe. Niedawno pisaliśmy o sytuacji, w której Drake usłyszawszy, że napotkany przez niego na ulicy podczas wakacji fan obchodzi urodziny, zaskoczył go prezentem w postaci 10 tys. dolarów. Innym razem, na tych samych wakacjach, słuchacz otrzymał od swojego idola 20 tys. dolarów. W Święta Bożego Narodzenia natomiast zaskoczonych gotówką zostało wielu spośród jego fanów – Drake jeździł autem i rozdawał pieniądze losowym ludziom.

Drake po raz kolejny spełnia najskrytsze marzenia swoich słuchaczy. Tym razem postanowił wesprzeć młodego sportowca i jego mamę znaczną ilością gotówki. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →