kadr z klipu do utworu „Spin Bout U”

Drake i jego łóżko za 400 tys. dolarów. Co kryje się za tą ceną?


21 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Drake podzielił się tajemnicą swojej sypialni. Stoi w niej łóżko warte 400 tysięcy dolarów. Co stanowi o wyjątkowości tego mebla?

Drake, czyli pół człowiek, pół mem

Ogromna sława, fortuna na koncie, diamentowe płyty i… memiczność. Drake to już nie tylko światowa ikona muzyki pop, ale jedna z postaci, której dokonania muzyczne często wyprzedza jej ekstrawagancja. Przede wszystkim uwagę zwraca zamiłowanie rapera do dziwnych (i drogich) rzeczy. Ostatnio pochwalił się złotym PSP kupionym od Pharrella Williamsa, a także diamentowym naszyjnikiem, który jak sam twierdził, powstał z przerobionych 42 pierścionków zaręczynowych, których nie wykorzystał (co oczywiście okazało się nieprawdą). Teraz uchylił rąbka tajemnicy w związku z wystrojem swojego domu. Centralnym punktem jego sypialni jest oczywiście łóżko, jednak nie byle jakie. Warte 400 tysięcy dolarów łóżko marki Hästens. O jego wyjątkowości postanowił opowiedzieć szef tej szwedzkiej firmy.

Drake – Jumbotron Shit Poppin

O co chodzi z tym łóżkiem?

Grand Vividus, model należący do Drake’a zawiera rzekomo jeden z najlepszych materacy na naszej planecie – wykonywany ręcznie przez „jedynych kilku ludzi na świecie, którzy mają umiejętności wymagane do stworzenia tego arcydzieła”. Podczas gdy większość materaców wymaga wymiany co ok. 7-10 lat, te potrafią wytrzymać nawet 100 lat. Wykonane są z naturalnych materiałów: wełny, końskiego włosia, lnu i bawełny. Jak się jednak pewnie domyślacie, łóżko Drake’a, nie jest standardowym modelem Grand Vividus. Zostało zaprojektowane przez Hästensa wraz z projektantem wnętrz i architektury Ferrisem Rafaulim, pracującym z Kanadyjczykiem tak, by jak najlepiej spersonalizować dla niego łóżko. Co ciekawe, model Grand Vividus jest dostępny do kupienia także w Polsce. Jak myślicie, kto w naszym kraju posiada tak wyjątkowe i niezwykle drogie łóżko?

Cztery warianty kolorystyczne łóżka Grand Vividus

Drake i jego łóżko za 400 tysięcy dolarów. Jaki jest jego sekret?

Drake podzielił się tajemnicą swojej sypialni. Stoi w niej łóżko warte 400 tysięcy dolarów. Co stanowi o wyjątkowości tego mebla? Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Drake, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →