kadr z klipu do utworu „Spin Bout U”

Drake i jego łóżko za 400 tys. dolarów. Co kryje się za tą ceną?


21 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Drake podzielił się tajemnicą swojej sypialni. Stoi w niej łóżko warte 400 tysięcy dolarów. Co stanowi o wyjątkowości tego mebla?

Drake, czyli pół człowiek, pół mem

Ogromna sława, fortuna na koncie, diamentowe płyty i… memiczność. Drake to już nie tylko światowa ikona muzyki pop, ale jedna z postaci, której dokonania muzyczne często wyprzedza jej ekstrawagancja. Przede wszystkim uwagę zwraca zamiłowanie rapera do dziwnych (i drogich) rzeczy. Ostatnio pochwalił się złotym PSP kupionym od Pharrella Williamsa, a także diamentowym naszyjnikiem, który jak sam twierdził, powstał z przerobionych 42 pierścionków zaręczynowych, których nie wykorzystał (co oczywiście okazało się nieprawdą). Teraz uchylił rąbka tajemnicy w związku z wystrojem swojego domu. Centralnym punktem jego sypialni jest oczywiście łóżko, jednak nie byle jakie. Warte 400 tysięcy dolarów łóżko marki Hästens. O jego wyjątkowości postanowił opowiedzieć szef tej szwedzkiej firmy.

Drake – Jumbotron Shit Poppin

O co chodzi z tym łóżkiem?

Grand Vividus, model należący do Drake’a zawiera rzekomo jeden z najlepszych materacy na naszej planecie – wykonywany ręcznie przez „jedynych kilku ludzi na świecie, którzy mają umiejętności wymagane do stworzenia tego arcydzieła”. Podczas gdy większość materaców wymaga wymiany co ok. 7-10 lat, te potrafią wytrzymać nawet 100 lat. Wykonane są z naturalnych materiałów: wełny, końskiego włosia, lnu i bawełny. Jak się jednak pewnie domyślacie, łóżko Drake’a, nie jest standardowym modelem Grand Vividus. Zostało zaprojektowane przez Hästensa wraz z projektantem wnętrz i architektury Ferrisem Rafaulim, pracującym z Kanadyjczykiem tak, by jak najlepiej spersonalizować dla niego łóżko. Co ciekawe, model Grand Vividus jest dostępny do kupienia także w Polsce. Jak myślicie, kto w naszym kraju posiada tak wyjątkowe i niezwykle drogie łóżko?

Cztery warianty kolorystyczne łóżka Grand Vividus

Drake i jego łóżko za 400 tysięcy dolarów. Jaki jest jego sekret?

Drake podzielił się tajemnicą swojej sypialni. Stoi w niej łóżko warte 400 tysięcy dolarów. Co stanowi o wyjątkowości tego mebla? Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Drake, czyli pół człowiek, pół […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →