kadr z klipu do utworu „Jumborton Shit Poppin”

AI wygeneruje utwór Drake’a na dowolny temat


30 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Jesteście ciekawi, jak brzmiałaby odpowiedź Drake’a na diss Pushy T? Albo po prostu utwór na interesujący was temat brzmiący jak coś z dyskografii rapera? AI wygeneruje go dla was.

Drake, tylko że to AI

A więc mamy to. Doszliśmy do tego momentu, w którym AI generuje muzykę z głosem znanych artystów i nawet nie odczuwamy różnicy. Nie no, żart. Drayk.it, bo tak się nazywa AI generujące utwory Drake’a na dowolny temat, mocno jednak odstaje od naturalnego brzmienia, będąc głównie zlepkiem wydukanych słów. Jednak nie da się zaprzeczyć, że duka je głos Kanadyjczyka, co już samo w sobie jest niezwykle intrygujące. Możecie wygenerować ok. 30-sekundowy fragment na dowolny interesujący was temat. Odpowiedź na diss Pushy T, The Story Of Adidon? Nie ma problemu. Numer stanowiący tribute dla Krzysztofa Krawczyka? Czemu nie. Warto puścić wodze fantazji.

Pusha T – The Story Of Adidon

Kolejne dziwne historie

Ostatnio Drake zajmuje się promocją swojej ostatniej płyty – wydanego wspólne z 21 Savagem Her Loss. W klipie do jednego z utworów, Jumborton Shit Poppin, raper zaprezentował wyjątkowy gadżet. Złote PSP. Jest to konsola, która w 2008 została wykonana na specjalne zamówienie Pharrella Williamsa. Jej obudowa stworzona została z czternastokaratowego złota, a specjalne etui wykonała firma Goyard. Ekstrawagancja jednak wpływa na wagę sprzętu. Podczas gdy podstawowa wersja PSP waży 280 gramów, ta, w której posiadanie wszedł Drake, jest blisko 2,5 raza cięższa. Na złotym PSP wciąż można jednak grać. Sprawdzając aukcję, na której wystawiona została konsola Pharrella, widzimy, że cena gadżetu wyniosła 19 375 dolarów. I wygląda na to, że nowym szczęśliwym posiadaczem PSP jest Drake.

Drake odkupił złote PSP od Pharrellla Williamsa
kadr z klipu do „Jumborton Shit Poppin”

Jesteście ciekawi, jak brzmiałaby odpowiedź Drake’a na diss Pushy T? Albo po prostu utwór na interesujący was temat brzmiący jak coś z dyskografii rapera? AI wygeneruje go dla was. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →