kadr z klipu do utworu „Jimmy Cooks"

Drake i 21 Savage ze wspólnym albumem jeszcze w tym tygodniu


24 października 2022

Podziel się newsem:

Drake zaprezentował teledysk do numeru Jimmy Cooks ze swojej ostatniej płyty, w którym potwierdza wydanie albumu w duecie z 21 Savage’em.

Her Loss nadchodzi

A więc jednak! Wraz z premierą teledysku do utworu Jimmy Cooks z płyty Honestly, Nevermind, Drake potwierdził plotki, które od jakiegoś czasu dominowały fora słuchaczy rapu na świecie. Ich wspólna płyta z 21 Savage’em nie tylko jest realnym tematem, ale też zbliżającym się wielkimi krokami. Album zatytułowany Her Loss ukaże się już w najbliższy piątek 28 października. Jak do tej pory nie poznaliśmy żadnego singla, jednak zainteresowanie projektem jest tak ogromne, że chyba nie jest to konieczne.

Ogromne nadzieje z krążkiem wiążą przede wszystkim fani starszej twórczości Drake’a. Będzie to bowiem druga jego wspólna płyta z artystą tak mocno zakorzenionym w trapowych brzmieniach. Pierwsza, What A Time To Be Alive nagrana wspólnie z Future’em jest postrzegana jako jedna z najlepszych w dorobku Kanadyjczyka, którego tegoroczne Honestly, Nevermind spotkało się z najsłabszym przyjęciem sprzedażowo w jego dotychczasowej karierze. Być może płyta z 21 Savage’em jest rozwiązaniem na spadającą popularność? Ostatni album artysty kojarzony głównie ze współpracy z Metro Boominem, a więc Savage Mode 2, sprzedał się w ponad 500 tysiącach egzemplarzy.

Drake & 21 Savage – Jimmy Cooks

Spadające wyniki sprzedażowe

Drake końcem czerwca znowu zawędrował na pierwsze strony portali muzycznych. Wydany z zaskoczenia przez Kanadyjczyka album Honestly, Nevermind wylądował na szczytach list przebojów w wielu krajach. Raper po raz kolejny zdominował Billboard 200, jednak wynik sprzedażowy jego ostatniej płyty jest najsłabszym w jego karierze. W pierwszym tygodniu Honestly, Nevermind osiągnęło sprzedaż na poziomie 204 tysięcy kopii. Dla porównania Certified Lover Boy w pierwszym tygodniu wykręcił wynik 613 tysięcy. I choć na pusty portfel Drake raczej nie narzeka, to z pewnością taki spadek względem albumu wydanego niecałe 10 miesięcy temu może rozpatrywać w kategoriach porażki. Może nadchodzące Her Loss pomoże nieco się odbić szefowi OVO?

Drake zaprezentował teledysk do numeru Jimmy Cooks ze swojej ostatniej płyty, w którym potwierdza wydanie albumu w duecie z 21 Savage’em. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →