fot. David Becker/Getty Images

Dolly Parton wyznaje, kogo chciałaby usłyszeć w coverze piosenki „Jolene”


14 marca 2022

Podziel się newsem:

Dolly Parton to niekwestionowana legenda. Jednym z jej największych hitów jest utwór Jolene, który był coverowany przez tysiące artystów. Jest jednak jedna osoba, którą Parton chciałaby zobaczyć w tej odsłonie.

Jedno brakujące nazwisko

Gwiazda muzyki country przyznała, że wśród wielu gwiazd, które zmierzyły się z jej utworem Jolene z 1974 roku, nadal brakuje jej jednego nazwiska, którego szczerze wypatruje.

Dolly Parton
Dolly Parton/fot. Facebook

Podczas niedawno przeprowadzonego wywiadu z Trevorem Noah wokalistka przyznała, że Queen B to jej niekwestionowana faworytka i skryta nadzieja, która być może kiedyś się spełni. Kiedy Noah wspomniał o tym, że Parton już wcześniej wychwalała Beyoncé, gwiazda odpowiedziała:

Myślę, że jest fantastyczna i piękna, i kocham jej muzykę. Chciałabym po prostu usłyszeć Jolene zrobione w wielkim stylu, podobnie jak Whitney Houston zrobiła to kiedyś z moim I Will Always Love You – kontynuowała 76-latka. Po prostu ktoś, kto może wziąć moje małe piosenki i sprawić, by były tak potężne, zasługuje na tak wielki rozgłos. Nie ukrywam – to byłby cudowny dzień w moim życiu, gdyby kiedykolwiek Beyoncé zrobiła cover mojej Jolene.

– przyznała Dolly Parton.

Dolly Parton – Jolene – posłuchaj!

Lil Nax X w klimatach country

Do piosenek królowej country podchodziło już naprawdę wielu artystów. Na warsztat wziął ją także Lil Nas X. Raper postanowił zaśpiewać cover utworu Jolene, którego autorką jest Dolly Parton, zmieniając całkowicie jego wydźwięk. Lil Nas X wraz z zespołem wystąpił w popularnym segmencie Live Lounge w BBC Radio 1, gdzie, oprócz Jolene, wykonał także trzy utwory z płyty MONTERO Montero (Call Me By Your Name), Dead Right Now oraz That’s What I Want. Sprawdźcie!

Lil Nas X – Jolene (Dolly Parton Cover) in the Live Lounge, posłuchaj!

Dolly Parton to niekwestionowana legenda. Jednym z jej największych hitów jest utwór Jolene, który był coverowany przez tysiące artystów. Jest jednak jedna osoba, którą Parton chciałaby zobaczyć w tej odsłonie. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →