Miley Cyrus zaprezentowała nowy utwór podczas sylwestrowego występu


01 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Miley Cyrus zaprezentowała zupełnie nową piosenkę podczas swojego sylwestrowego koncertu w Miami. Zobaczcie nagranie z występu.

Sylwester z Miley Cyrus

Podczas Miley’s New Year’s Party, imprezy współorganizowanej z Petem Davidsonem i transmitowanej na żywo przez NBC i platformę streamingową Peacock, Miley Cyrus wykonała kilka hitów z własnego repertuaru, a także covery utworów Heart Of Glass Blondie i Jolene Dolly Parton, który zaśpiewała wspólnie z młodszą siostrą Noah. Z kolei wraz z gospodarzem programu Petem Davidsonem Cyrus zaprezentowała parodię Miami Willa Smitha. Wokalistka swój sylwestrowy koncert zakończyła zupełnie nowym kawałkiem – You.

Sprawdź także: Lil Nas X niczym Miley Cyrus. Artysta z coverem „Jolene”

W trakcie wydarzenia wystąpili także: Saweetie, Jack Harlow, Brandi Carlile, Anitta, 24kGoldn, Kitty Ca$h oraz Noah Cyrus.

Setlista Miley’s New Year’s Party

Miami (Will Smith cover/parody) w/ Pete Davidson
Heart Of Glass (Blondie cover)
Plastic Hearts
Jolene (Dolly Parton cover) w/ Noah Cyrus
We Can’t Stop w/ 24kGoldn
Party In The U.S.A.
Best Friend (Saweetie cover) w/ Saweetie
You

Podczas występu nie obyło się bez wpadki. Gdy zegar wybił północ i artystka zaczęła wykonywać swój hit – Party In The USA – nagle jej srebrny top rozpiął się, a Miley musiała szybko zacząć ratować sytuację. Gdy po chwili wróciła zza kulis, skomentowała sytuację słowami, którymi można również podsumować 2021 rok.

W dzisiejszym występie zdecydowanie chodziło o elastyczność. O unikanie ciosów i możliwie najlepsze wykorzystywanie nawet najgorszych okoliczności. I ta elastyczność nie powinna dotyczyć jedynie koncertów na żywo. Przenieśmy to na nadchodzący rok. Chyba wszyscy nauczyliśmy się już spodziewać się niespodziewanego.

Miley Cyrus zaprezentowała zupełnie nową piosenkę podczas swojego sylwestrowego koncertu w Miami. Zobaczcie nagranie z występu. Sylwester z Miley Cyrus Podczas Miley’s New Year’s Party, imprezy współorganizowanej z Petem Davidsonem i transmitowanej na żywo przez NBC i platformę streamingową Peacock, Miley Cyrus wykonała kilka hitów z własnego repertuaru, a także covery utworów Heart Of Glass […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →