fot. okładka albumy „Aquaria”

Doda zapowiada album. „Aquaria” w preorderze wyżej od Pezeta


03 października 2022

Podziel się newsem:

Doda zapowiedziała czwarty solowy album, który ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Aquaria będzie artystycznym odrodzeniem wokalistki.

Doda jest naczelną zodiakarą

Fani mogą zacierać ręce, ponieważ Doda z nową muzyką wraca już niebawem – i to bardzo konkretnie. Jej czwarty solowy album ukaże się już za parę tygodni. Czy następca Doroty spełni pokładane w nim oczekiwania?

Już z samych zapowiedzi można wywnioskować, że Aquaria będzie albumem w pewnym sensie koncepcyjnym. Tytuł płyty odwołuje się do wodnika, który (niespodzianka) jest słonecznym znakiem piosenkarki, a charakteryzuje go upór, kreatywność, niezależność. Brzmi znajomo?

Aquaria – wystarczająco silna, by utrzymać statek i tak delikatna by przelecieć przez palce. Dostosowuje się kształtem do otoczenia, a mimo to z biegiem czasu zmienia kształt wszystkiego

– głosi informacja prasowa.

Przeczytaj: OGAE Song Contest 2022: Doda jednak nie powalczy z Kylie Minogue, ABBĄ i Harrym Stylesem

doda aquaria premiera
okładka albumu Aquaria

Aquaria: emocje rzucone w wir tańca

Według zapowiedzi Doda na swoim najnowszym albumie rozliczy się ze swoimi demonami i odetnie się od przeszłości. Nowy rok, nowa ja – czy jak w przypadku artystki, nowa płyta, nowa ja. Aquaria ma być jednocześnie krążkiem emocjonalnym, ale i tanecznym, opatrzonym elektronicznym sznytem. Na albumie znajdą się jednak również ballady, a także utwory w języku angielskim – ukłon w stronę zagranicznych fanów wokalistki.

Premiera albumu już 21 października. Płyta, choć jeszcze w preorderze, w zestawieniu Empiku przewyższyła piątkową premierę Pezeta Muzykę Komercyjną.

Doda – Aquaria – tracklista:

1. Fake Love
2. Don’t Wanna Hide
3. Girls To Buy ft. Maria Sadowska
4. Bez Ciebie chcę żyć wiecznie
5. Melodia ta
6. No Rush with Jhn McFly
7. Do It Like I Want It
8. Pewnie już wiesz
9. Drinking
10. Tylko Ty i ja
11. Wodospady
12. Zatańczę z aniołami

Bonus Tracks:
13. Chcę Cię coraz więcej
14. My Melody
15. Waterfalls
16. Just You And I
17. Riotka
18. High Life
19. Nie pytaj mnie

Doda – Melodia Ta (Official video)

Doda zapowiedziała czwarty solowy album, który ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Aquaria będzie artystycznym odrodzeniem wokalistki. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Doda jest […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →