Declan McKenna prezentuje swój drugi album „Zeros”


04 września 2020

Podziel się newsem:

Zeros już jest! Po pokonaniu wielu przeszkód i kilkukrotnym przekładaniu daty premiery, nowy album Declana McKenna właśnie się ukazał. Zapraszamy na odsłuch!

Nowy album Declana McKenna Zeros już dostępny!

Zeros – taki tytuł nosi nowy, drugi w karierze 21-letniego Brytyjczyka album. Znalazło się na nim dziesięć utworów, w tym znane już single Be an Astronaut, The Key to Life on Earth, Beautiful Faces oraz Daniel, You’re Still a Child.

Declan McKenna – The Key to Life on Earth, posłuchaj singla

Declan McKennaZeros: współczesno-vinage’owe fuzje muzyczne

Z czym jeszcze przychodzi do słuchaczy Declan McKenna? Ten młody wokalista i muzyk zabiera nas w podróż po epokach muzycznych, których sam doświadczyć nie mógł, ale świetnie się w nich odnajduje. Zeros to idealnie zrównoważony balans między brzmieniami współczesnymi, a powrotem do minionych dekad rock and rolla.

Mamy tu trochę beatlesowego grania, wyspiarskiego brit popu, nowoczesnego, eksperymentalnego indie rocka oraz alternatywy, kojarzącej się z odmłodzonym, odświeżonym The Strokes, a i sam Declan momentami brzmi rażąco podobnie do lidera nowojorskiej kapeli – Juliana Casablancasa.

Declan McKenna Zeros

Declan McKenna – Zeros, posłuchaj albumu

Artysta bawi się brzmieniami, co słychać na pierwszy rzut ucha, bowiem album mimo braku konkretnego kręgosłupa gatunkowo-brzmieniowego i różnorodności rozwiązań muzycznych, których nam dostarcza, płynie zupełnie nienachalnie, dostarczając słuchaczom bardzo przyjemnie spędzonych 40 minut w towarzystwie gitarowego grania z wysp. Aż szkoda, że to tylko tyle!

Zobacz teledysk do nowego singla Declana McKenna – Rapture

Wraz z premierą drugiego albumu Declana McKenna ukazał się nowy teledysk do utworu Rapture – kolejnego singla z płyty. Zobaczcie Declana w modernistycznym, glam rockowym wydaniu!


Declan McKenna – koncert w Polsce, bilety

Jeśli spodobał Wam się najnowszy album Brytyjczyka to mamy dla Was dobrą wiadomość. Declan przyjedzie na swój pierwszy solowy koncert do Polski w ramach trasy koncertowej Zeros Tour. Artysta zagra u nas w 2021 roku. 4 maja wystąpi w warszawskim klubie Proxima. Bilety kupicie na Biletomat.pl. Nie może Was tam zabraknąć!

Declan McKenna 4.5 | Proxima, Warszawa

Zeros już jest! Po pokonaniu wielu przeszkód i kilkukrotnym przekładaniu daty premiery, nowy album Declana McKenna właśnie się ukazał. Zapraszamy na odsłuch! Nowy album Declana McKenna Zeros już dostępny! Zeros – taki tytuł nosi nowy, drugi w karierze 21-letniego Brytyjczyka album. Znalazło się na nim dziesięć utworów, w tym znane już single Be an Astronaut, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Declan McKenna - Warszawa, Proxima | 04.05.2021

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →