Declan McKenna prezentuje kolejny singiel z nadchodzącego albumu – „Zeros”


07 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Declan McKenna na chwilę przed premierą swojego drugiego albumu - Zeros, dzieli się kolejnym zapowiadającym go singlem - Be an Astronaut. Posłuchajcie!

Nowy singiel od Declana McKenna – Be an Astronaut

Decaln McKenna ma dla swoich fanów dwie wiadomości – dobrą i złą. Zacznijmy od tych przyjemnych. Brytyjczyk właśnie podzielił się swoim nowym singlem. Be an Astronaut to kolejny, po Beautiful Faces, The Key to Life on Earth oraz Daniel, You’re Still a Child, utwór, zapowiadający jego nadchodzący album Zeros. Posłuchajcie!

Declan McKenna ponownie przesuwa premierę albumu Zeros

Zeros to drugi album w karierze młodego wokalisty, będący następcą debiutu z 2017 roku – What Do You Think About the Car?. Niestety na drugie wydawnictwo Declana będziemy musieli poczekać jeszcze trochę dłużej.

Premiera Zeros początkowo była planowana na tegoroczną wiosnę. W związku z wybuchem pandemii została ona jednak przesunięta o kilka miesięcy, na 23 sierpnia. Wraz z premierą Be an Astronaut, McKenna poinformował swoich fanów, że wydanie albumu musi zostać jeszcze trochę opóźnione. Ostatecznie Zeros ma się ukazać 4 września.

Declan McKenna Zeros

W zamian, za czas oczekiwania, artysta przygotował jeszcze jedną niespodziankę. Po raz pierwszy od czasu izolacji Declan spotkał się ze swoim zespołem i wspólnie nagrali live sesję właśnie do nowego utworu Be An Astronaut. Zobaczcie efekty!

Niestety musieliśmy przesunąć premierę albumu na 4 września. Wiem, że czekaliście, ale obiecuję, że warto czekać. Przed nami jeszcze wiele!
To pierwszy raz od miesięcy, kiedy nasz zespół mógł zagrać razem, wszystko brzmiało potężnie, a my nie możemy się doczekać powrotu na trasę i do normalności.

Declan McKenna – koncert w Polsce

Młody brytyjski wokalista ma już na swoim koncie występ w Polsce. W 2017 roku zagrał support przed Blossoms w poznańskim Klubie Pod Minogą. Fani którzy nie mogą doczekać się powrotu Declana do Polski w solowym wydaniu mają powody do radości. Artysta zagra bowiem swój osobny koncert 4 maja 2021 roku w klubie Proxima w Warszawie.

Będzie to przystanek w ramach trasy promującej jego nowy album – Zeros. Bilety na to wydarzenie znajdziecie na Biletomat.pl. Nie przegapcie!

Declan McKenna 4.5 | Proxima, Warszawa

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

DECLAN MCKENNA W POLSCE

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.