Declan McKenna powróci do Polski na osobny koncert klubowy

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Declan McKenna przyjedzie w 2021 roku do Polski, aby w końcu zagrać swój osobny koncert. Sprawdźcie szczegóły i nie przegapcie!

Declan McKenna – z Glastonbury na… Glastonbury

Ten młody Brytyjczyk coraz śmielej podbija największe, światowe sceny. Zaczęło się wygraną w konkursie wschodzących talentów, organizowanym w ramach Glastonbury Festival w 2015 roku. Warto podkreślić, że Declan miał wtedy zaledwie 16 lat.

Na Glastonbury powrócił w 2017 roku, aby tym razem już przed kilkutysięczną publicznością zaprezentować na John Peel Stage swój debiutancki album What Do You Think About the Car?

Declan McKenna zapowiada drugi album

Wschodząca gwiazda indie rockowego grania przymierza się właśnie do wydania swojego drugiego albumu. Krążek zatytułowany Zeros, początkowo miał się ukazać 15 maja 2020 roku, jednak jego premiera została ostatecznie przeniesiona na 21 sierpnia. Już teraz możecie zamawiać preorder płyty przez oficjalną stronę artysty.

Declan McKenna – Zeros, tracklista:

  1. You Better Believe!!!
  2. Be an Astronaut
  3. The Key to Life on Earth
  4. Beautiful Faces
  5. Daniel, You’re Still a Child
  6. Emily
  7. Twice Your Size
  8. Rapture
  9. Sagittarius A*
  10. Eventually, Darling
Declan McKenna Zeros

Nowy singiel od Declana McKenna, posłuchaj Daniel, You’re Still a Child

Do tej pory album zapowiadały dwa single – Beautiful Faces oraz The Key to Life on Earth. Właśnie otrzymaliśmy kolejny! Posłuchajcie utworu Daniel, You’re Still a Child:

Declan McKenna zagra w Polsce! Szczegóły koncertu

To nie koniec dobrych wieści od Declana McKenna! Muzyk właśnie ogłosił europejską trasę koncertową, promującą jego nadchodzący krążek Zeros. Podczas niej nie zabraknie również przystanku w Polsce! Declan zagra warszawskim klubie Proxima 4 maja 2021 roku.

Sprzedaż biletów na koncert Brytyjczyka rusza 17 lipca o 10:00, a znajdziecie je na stronie Biletomat.pl. Nie przegapcie!

Declan McKenna w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Declan McKenna - Warszawa, Proxima | 04.05.2021

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.