kadr z wykonania na żywo utworu „Szarość i Róż”

Dawid Podsiadło wraca na stadion PGE Narodowy w odsłonie, której jeszcze nie było


21 października 2022

Podziel się newsem:

Dawid Podsiadło uczynił ze stadionu PGE Narodowego swój drugi dom. Artysta zapowiedział kolejny koncert na obiekcie w Warszawie.

PGE Narodowy jak dom

Jedni regularnie grają po klubach, a Dawid Podsiadło… Cóż, regularnie wyprzedaje polskie stadiony. Po sukcesie wielokrotnie przekładanych koncertów, które w końcu odbyły się kilka miesięcy temu , artysta powróci na stadion PGE Narodowy. Dawid zadomowił się już na warszawskim obiekcie, gdyż oprócz wyprzedanego koncertu z Taco Hemingwayem, który miał miejsce trzy lata temu, oraz solowych występów muzyk wystąpił tam na zamkniętej imprezie będącej przedpremierowym odsłuchem jego najnowszej płyty – Lata Dwudzieste. Na łamach naszej strony już pojawiła się rozmowa na temat tego krążka, w której udział wziąłem ja oraz mój redakcyjny kolega, Kuba Lipnicki.

Sprawdź także: Czy Dawid Podsiadło przeskoczył zawieszoną przez siebie poprzeczkę? Porozmawialiśmy o płycie Lata Dwudzieste

Kolejny koncert na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się 26 sierpnia 2023 roku. Nowością będzie natomiast fakt, że Dawid wraz z zespołem tym razem wystąpią na okrągłej scenie w formule 360 stopni, ustawionej w centralnej części obiektu. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko!

Dawid Podsiadło wraca na stadion PGE Narodowy w odsłonie, której jeszcze nie było

A przedsmak tego, czego powinniśmy oczekiwać po tym wydarzeniu, możemy oglądać od dzisiejszego poranka. W sieci pojawił się bowiem zapis wykonania utworu Szarość i Róż z koncertu na Stadionie Śląskim w Chorzowie, który miał miejsce w czerwcu.

Dawid Podsiadło – Szarość i Róż (Chorzów, 25.06.2022)

Przedstadionowa rozgrzewka

Zanim jednak Podsiadło pojawi się na Narodowym, czeka nas jeszcze halowa trasa POSTProdukcja Tour. Gdzie i kiedy zagra artysta?

  • 30 października – Szczecin, Netto Arena
  • 5 listopada – Gdańsk/Sopot, ERGO Arena
  • 7 listopada – Wrocław, Hala Stulecia
  • 10 listopada – Kraków, TAURON Arena
  • 12 listopada – Katowice, MCK
  • 24 listopada – Łódź, Atlas Arena
  • 30 listopada – Poznań, MTP
  • 6 grudnia – Warszawa, Torwar
  • 7 grudnia – Warszawa, Torwar

Dawid Podsiadło uczynił ze stadionu PGE Narodowego swój drugi dom. Artysta zapowiedział kolejny koncert na obiekcie w Warszawie. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił PGE […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →