Dawid Podsiadło w roli producenta filmowego opowiada o filmie „Nieznajomi”


17 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dawid Podsiadło zaczął stawiać pierwsze kroki w świecie filmowym i podjął się współprodukcji tytułu "Nieznajomi". Sprawdźcie, co mówi o swoim najnowszym dziele!

To, że Dawid Podsiadło jest utalentowany na wielu polach artystycznych wiemy od dawna. Świetnie radzi sobie na scenie, w studiu, jako tekściarz, kompozytor, showman, a nawet stand-uper. Jest też genialnym aktorem, co nie raz udowodnił występując chociażby we własnych teledyskach. Teraz jednak postanowił iść o krok dalej.

Podsiadło Trofea

Podsiadło jako producent filmowy

Tym razem Podsiadło stanie za kamerą! Przy okazji premiery teledysku do swojego najnowszego singla – Najnowszy Klip, który równolegle promuje film Nieznajomi, muzyk zdradził, że współpracował przy komedii jako współproducent. Jak się sprawdził na tym nowym polu?

Dawid Podsiadło – Najnowszy Klip

Tego dowiemy się już 27 września, kiedy film wejdzie do kin. Jednak już teraz wielu aktorów, którzy w nim występują wypowiadają się bardzo pochlebnie o pracy z Dawidem.

Film Nieznajomi

Nieznajomi to odpowiednik włoskiego filmu Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. Opowiada o grupie przyjaciół, którzy spotykają się na kolację i postanawiają zagrać w grę. Kładą swoje telefony na stół i na głos odczytują wszystkie wiadomości. Zobaczcie zwiastun!

Nieznajomi – zwiastun

Uwaga Spojlery! Podsiadło opowiada o filmie Nieznajomi

Dawid Podsiadło postanowił przybliżyć nieco wszystkich zainteresowanym fabułę filmu Nieznajomi. Trochę się jednak zagalopował i zaspojlerował niemal całość akcji. Oglądacie na własną odpowiedzialność!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także