Disney Channel/Courtesy Everett Collection

Czy „Hannah Montana” wkrótce powróci na ekrany? Co na to Miley Cyrus?


23 marca 2021

Podziel się newsem:

Krążą plotki, że na platformie Disney+ zagości prequel tej kultowej już produkcji. Hannah Montana wróci na ekrany, ale co z Miley Cyrus? Czy piosenkarka również znajdzie się w obsadzie rebootu?

Hannah Montana po raz drugi

Serial okazał się ogromnym sukcesem już od pierwszego odcinka, a widzowie pokochali historię Miley Stewart, która prowadziła podwójne życie, jako zwykła dziewczyna, a zarazem gwiazda muzyki pop. Produkcję emitowano od 2006 do 2011 roku, ale nie przesadzę, jeżeli powiem, że wychowało się na niej kilka pokoleń. Powtórki, odcinki pokazywane gdzieś w Internecie przez starsze rodzeństwo… Zaangażowanie pierwszej grupy odbiorców spowodowało, że Hannah Montana wciąż jest żywa. Myślę też, że pora powiedzieć to głośno: Nobody’s Perfect to hymn na miarę Lady Gagi i jej Born This Way. Absolutnie iconic.

Hannah Montana – Nobody’s Perfect

Hannah Montana bez Miley Cyrus?

Disney faktycznie może mieć w planach wskrzeszenie swojego serialu. Historia Hannah Montany podobno jeszcze się nie zakończyła. O swoim ewentualnym udziale w reboocie entuzjastycznie wypowiedział się Billy Ray Cyrus, który grał tatę tytułowej bohaterki, przy czym jest również ojcem Miley Cyrus.

Mówią o zrobieniu prequela, a jeśli o mnie chodzi, wszedłbym to w mgnieniu oka. To znaczy, że znowu mógłbym mieć mulleta.

– zażartował artysta w rozmowie z Hollywood Life
Hannah Montana powraca na ekrany reboot bez Miley Cyrus
Disney

Fani są bardzo podekscytowani, jednak na ten moment nie wiadomo, czy Hannah Montana na sto procent powróci na ekrany. Jest jednak na to spory potencjał. Drugie życie niedawno otrzymał przecież serial iCarly. Mało tego – nowych odcinków serialu Nickelodeon możemy spodziewać się już tego lata. Pierwszy sezon będzie liczyć trzynaście odcinków, a znajdziecie go na platformie Paramount+. To niemała konkurencja dla Disneya, więc nic dziwnego, że wytwórnia planuje podjąć rękawicę.

iCarly wraca na ekrany – i to z oryginalną obsadą!, przeczytaj

Prequel, o którym słyszy się gdzieś w kuluarach, ma opowiedzieć historię tego, jak z Miley Stewart narodziła się Hannah Montana. I tak, jak Billy Ray Cyrus zdaje się więcej, niż chętny, aby wziąć udział w tym przedsięwzięciu, tak sama Miley, niegdysiejsza Hannah – niekoniecznie. Zerwanie z wizerunkiem gwiazdki Disneya wcale nie było łatwiejsze, niż jego zbudowanie…

Hannah Montana – każda plotka ma w sobie ziarnko prawdy

Jak dotąd, ze strony Disneya nie padły żadne oficjalne oświadczenia. Jeżeli jednak plotki okażą się prawdą, reboot Hannah Montany trafi na ekrany nie wcześniej, niż pod koniec tego roku.

A że coś naprawdę się dzieje – niech poświadczą profile na mediach społecznościowych. Instagram oraz Twitter już żyją pojawieniem się oficjalnego profilu Hannah. Jutro najpewniej zaś doczekamy się przełomowych wieści – 24 marca 2021 roku minie piętnaście lat od wyemitowania pierwszego odcinka serialu.

Krążą plotki, że na platformie Disney+ zagości prequel tej kultowej już produkcji. Hannah Montana wróci na ekrany, ale co z Miley Cyrus? Czy piosenkarka również znajdzie się w obsadzie rebootu? Hannah Montana po raz drugi Serial okazał się ogromnym sukcesem już od pierwszego odcinka, a widzowie pokochali historię Miley Stewart, która prowadziła podwójne życie, jako […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.