CoroRosie i Anohni nagrały razem singla… wymierzonego w Trumpa


20 stycznia 2017

Podziel się newsem:

Duet CocoRosie połączył siły z Anohni w zaskakującym protest songu.

Reklama

Coraz większa ilość artystów nagrywa utwory, które wymierzone są w nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. W przeddzień zaprzysiężenia Trumpa nowym utworem dało o sobie znać Gorillaz. Utwór „Hallelujah Money”, nagrany wraz z Benjaminem Clementinem, krytykuje retorykę Trumpa i jego politykę polegającą na grożeniu palcem.

To nie jedyni twórcy połączeni w tym celu. Wspólny utwór amerykańskiego duetu CocoRosie i Anohni nosi tytuł „Smoke’em Out”. Siostry Casady śpiewają w nim słowa, które choć abstrakcyjne, wyraźnie odnoszą się do „przywitania” Donalda Trumpa w Białym Domu: „Got children and wives waving forks and knives/ The new sound circles round/ Slaughter raging death dice”.

CocoRosie wydały także wiersz, który „zagłębia się mocniej w temat, eksplorując niekończącą się atmosferę końca czasu oraz w pomysł, że przyszłość jest kobietą i siłą, z którą trzeba się liczyć”. Siostry ogłosiły także, że pracują nad swoim nowym albumem.

Duet CocoRosie połączył siły z Anohni w zaskakującym protest songu. Coraz większa ilość artystów nagrywa utwory, które wymierzone są w nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. W przeddzień zaprzysiężenia Trumpa nowym utworem dało o sobie znać Gorillaz. Utwór „Hallelujah Money”, nagrany wraz z Benjaminem Clementinem, krytykuje retorykę Trumpa i jego politykę polegającą na grożeniu palcem. To nie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także