Ameryka pierwsza, Holandia druga! Holendrzy śmieją się z Trumpa, kolejne kraje dołączają


08 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

“America First!” – krzyczał Trump z mównicy podczas swojej inauguracji, podkreślając, że Ameryka zawsze będzie na pierwszym miejsce. O miejsce drugie postanowiła zawalczyć Holandia, a w ślad za nią poszły kolejne kraje.

Holandia ma specjalny komunikat dla Donalda Trumpa. Film “Przesłanie od rządu holenderskiego do Donalda Trumpa” przedstawia historię i walory Holandii w sposób dostosowany do jego preferencji. Lektor naśladuje charakterystyczną dykcję i sposób formułowania wypowiedzi Trumpa oraz używa podobnych argumentów, co amerykański prezydent.

“Mamy park kucyków Slagharen, który jest totalnie najlepszym parkiem kucyków na całym świecie. To prawda, to są najlepsze kucyki, serio. Możesz na nich jeździć, możesz się z nimi umawiać, możesz je złapać za kucyka, fantastyczne” – zachwala lektor.

Holandia była pierwsza, ale o drugie miejsce w sercu Donalda Trumpa postanowiły zawalczyć także inne narody. Kolejna była Szwajcaria, która chwali się tym, że aż do 1971 roku nie pozwalała kobietom głosować. Szwajcarzy chwalą się też zupełnym brakiem Meksykanów i wynalezieniem Brexitu poprzez swoją niechęć do UE.

Niemcy mają argumenty nie do zbicia. Wywołali dwie wojny światowe – największe wojny na całym świecie – i przekonują, że obie wygrali. Jeszcze większym sukcesem był mur, który oddzielił ich od Rosji i za który zapłacili Rosjanie.

To nie wszystko. O względy Trumpa zabiegają już Belgowie, Litwini, Kazachowie i Portugalczycy. O zostanie drugim ulubionym krajem Trumpa walczą też Madeira, Luksemburg, Francja, Meksyk i Kanada, a nawet planeta Mars. Czyżby nasz rząd zaspał i zapomniał zadbać o polskie interesy?

“America First!” – krzyczał Trump z mównicy podczas swojej inauguracji, podkreślając, że Ameryka zawsze będzie na pierwszym miejsce. O miejsce drugie postanowiła zawalczyć Holandia, a w ślad za nią poszły kolejne kraje. Holandia ma specjalny komunikat dla Donalda Trumpa. Film “Przesłanie od rządu holenderskiego do Donalda Trumpa” przedstawia historię i walory Holandii w sposób dostosowany […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →