Zrób sobie zmywalny tatuaż z tweetami Kanyego Westa

Obserwuj nas na instagramie:

Wydziaranie sobie tweetów Kanyego Westa wydaje się czymś durnym, ale zmywalny tatuaż brzmi już jak fun.

Każdego z nas, przynajmniej jeśli byliście dzieciakami w latach 90., jarały kiedyś jednorazowe tatuaże z superbohaterami, fajnymi autami albo innymi fantastycznymi przedmiotami. Zazwyczaj szukaliśmy ich w chipsach, lizakach albo gumach do żucia. Okazuje się jednak, że to nie zabawa wyłącznie dla dzieci.

jednorazowe tatuaże

Portal Twittertats daje możliwość zamówienia swoich ulubionych postów z platformy społecznościowej jako tatuażu przyklejanego za pomocą ciepłej wody. Dostępne są już paczki wypowiedzi Elona Muska, Drake’a, Kanyego Westa, Kardashianek, sportowców i Justina Biebera. Niedługo będzie można obnosić się najlepszymi cytatami z 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych – Donalda Trumpa.

jednorazowe tatuaże

W Polsce też istnieją drukarnie tatuaży jednorazowych, które zajmują się nie tylko tworzeniem przylepnych dzieł sztuki na potrzeby planów filmowych, ale też dla osób, które chcą “zabłysnąć” na wakacjach lub imprezie. Mogą też pomagać w podjęciu ostatecznej decyzji przed chwyceniem za igłę – albo raczej w uświadomieniu sobie, że nie każdy pomysł na tatuaż jest dobry.

Sprawdź także:
Słaba dziara, słaby sztos – co o Twoim tatuażu myślą fachowcy?

Wydziaranie sobie tweetów Kanyego Westa wydaje się czymś durnym, ale zmywalny tatuaż brzmi już jak fun. Każdego z nas, przynajmniej jeśli byliście dzieciakami w latach 90., jarały kiedyś jednorazowe tatuaże z superbohaterami, fajnymi autami albo innymi fantastycznymi przedmiotami. Zazwyczaj szukaliśmy ich w chipsach, lizakach albo gumach do żucia. Okazuje się jednak, że to nie zabawa […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →