fot. kadr z teledysku „Miss You"

Co słychać na TikToku? Piłka nożna, klauny i kradzieże w najlepszym wydaniu


03 listopada 2022

Podziel się newsem:

Co słychać na TikToku? – Przyglądamy się najpopularniejszym utworom na platformie, żebyście wiedzieli, co w muzycznej trawie piszczy.

Mobilna rewolucja

W ramach Co słychać na TikToku? sprawdzamy utwory, które szturmem opanowują aplikację. TikTok i muzyka to połączenie nienowe, ale od pewnego czasu coraz łatwiej można zaobserwować jednoznaczną zależność pomiędzy popularnością utworu w ogóle a modą na używanie go właśnie w tiktokowym contencie. Które z piosenek w ostatnim czasie zyskały na popularności i są chętnie używane na platformie? Sprawdźcie sami!

Przeczytaj także: Rytmy.pl są na TikToku. Na TikToku, a gdzie? Na TikToku w twoim DC

tiktok music
Fot. Kon Karampelas / Pixabay

Amerykańsko-niemiecka wspinaczka na szczyt

Jako pierwszej postanowiliśmy przyjrzeć się trendującej od kilku dni piosence amerykańskiego artysty Olivera Tree, który połączył swoje siły z niemieckim DJ-em Robinem Schulzem. Według statystyk TikToka, które możecie przeczytać tutaj, do popularności utworu przyczyniły się głównie Włochy, Polska, Finlandia, Węgry i Islandia.

Oglądając sam klip do utworu, nie można być zdziwionym, że stał się on hitem TikToka. Teledysk do Miss You to prawdziwy, skrzący się od pomysłowych zabiegów banger. Dzięki właśnie tej wizualnej stronie z dzieła Tree i Schulza wręcz wylewają się taneczne elementy, mające przełożenie na popularność na platformie. Pełno tu chwytliwych układów choreograficznych, otoczonych niesztampowymi kadrami. Na zmysły działają również barwni i zaskakujący bohaterowie projektu, którzy od razu przykuwają wzrok. Piosenka jest więc taka sama jak TikTok – ciekawa, taneczna i przede wszystkim intrygująca. A wszystko to już od pierwszych sekund od włączenia.

Oliver Tree & Robin Schulz – Miss You, posłuchaj!

Co słychać na TikToku? – Przyglądamy się najpopularniejszym utworom na platformie, żebyście wiedzieli, co w muzycznej trawie piszczy. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Mobilna […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →