fot. materiały prasowe

Carly Rae Jepsen i jej nowa odsłona. Oto magiczny singiel “Western Wind”


06 maja 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Carly Rae Jepsen powraca do muzycznego świata. Posłuchaj jej czarującego singla Western Wind, który zwiastuje kolejne nowości.

Call Me Maybe once again

Nominowana do Grammy wokalistka i autorka piosenek powraca z przytupem. Carly Rae Jepsen podzieliła się wyczekiwanym przez fanów, nowym singlem Western Wind.

Przeczytaj także: Carly Rae Jepsen w nowym klipie Blood Orange do Better Than Me

Carly Rae Jepsen
fot. NME

Carly Rae Jepsen – Western Wind, posłuchaj!

Utwór powstał w trakcie samotnej kwarantanny, czyli okolicznościach najbardziej introspektywnego czasu, w jakim tworzyła do tej pory wokalistka.

Western Wind to ciepła, hipnotyczna piosenka utkana ze słonecznych tonów gitary, uduchowionej melodii fortepianu, świetlistej faktury organów Hammond B3 oraz eleganckiej mozaiki perkusji. Wszystko to w połączeniu z promiennym głosem Jepsen stanowi urzekające tło dla lirycznej opowieść, w której nostalgia i tęsknota przeplatają się z uroczą euforią.

– czytamy w zapowiedzi singla

Do piosenki powstał równie czarujący klip, który został nagrany w południowej Kalifornii. Za kamerą stanął Taylor Fauntleroy. Wokalistka zaprezentowała teledysk podczas występu na festiwalu Coachella. Premierowe wykonanie przykuło uwagę muzycznych mediów takich, jak Pitchfork, Stereogum i The FADER.

Western Wind to kontynuacja podróży wokalistki, która rozpoczęła się przy okazji płyty E*MO*TION. Wydany w 2019 roku album Dedicated objął jeszcze więcej muzycznych i emocjonalnych obszarów. Pracując z grupą zaufanych autorów piosenek i producentów (m.in. Johnem Hillem, Jackiem Antonoffem, Captainem Cutsem, Patrikem Bergerem i jej wieloletnim współpracownikiem Tavishem Crowem), Jepsen chętnie oddała się dźwiękowym eksperymentom. W maju następnego roku powróciła z prezentem dla swoich fanów w postaci wydawnictwa Dedicated Side B, stanowiącego radosny zestaw tanecznych utworów, które potwierdziły jej status niepokonanej ambasadorki miłości w muzyce pop.

Carly Rae Jepsen powraca do muzycznego świata. Posłuchaj jej czarującego singla Western Wind, który zwiastuje kolejne nowości. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Call Me Maybe once again Nominowana do […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →