Carly Rae Jepsen właśnie wydała Emotion Side B


26 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Kanadyjska piosenkarka podzieliła się ośmioma piosenkami w rok od premiery płyty Emotion.

Carly Rae Jepsen nie miała na Emotion przeboju równego “Call Me Maybe”, ale za to jej płyta zebrała świetne recenzje i znalazła się na wielu listach podsumowujących najlepsze płyty, które ukazały się w 2015 roku. Teraz, kilka dni po premierze teledysku do utworu “Super Natural” nagranym z Dannym L Harle, producentem związanym z awangardowo-popowym labelem PC Music, Carly wydała Emotion Side B – płytę z materiałem, który nie znalazł się na trackliście oryginalnego Emotion.

To niby tylko płytka z b-side’ami, ale bonusy takie jak “I Didn’t Just Come Here To Dance” czy “Favourite Colour” były nawet fajniejsze, niż utwory z regularnej edycji, więc chyba warto sprawdzić ten materiał!

Sprawdź także:
5 utwórów, które nie były przebojami tego lata

Kanadyjska piosenkarka podzieliła się ośmioma piosenkami w rok od premiery płyty Emotion. Carly Rae Jepsen nie miała na Emotion przeboju równego “Call Me Maybe”, ale za to jej płyta zebrała świetne recenzje i znalazła się na wielu listach podsumowujących najlepsze płyty, które ukazały się w 2015 roku. Teraz, kilka dni po premierze teledysku do utworu […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →