fot. Augustyn Bardian

Majkel Buszu pierwszym ogłoszonym, nowym artystą w SpaceRange


15 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Majkel Buszu został zaprezentowany jako nowy artysta SpaceRange. Na kanał trafił jego najnowszy singiel TRAP, TRAP & ŁEZKA. Sprawdź szczegóły.

Majkel Buszu pierwszym ogłoszonym, nowym artystą

Jakiś czas temu chillwagon jako wytwórnia zmienił swoją nazwę na SpaceRange, z racji na dość mylący stosunek wytwórni do tworu, jakim jest grupa chillwagon i jaki jest jej charakter. Chcąc usystematyzować to wszystko Borixon przeprowadził rebranding swojej firmy, stawiając grubą kreskę w oświadczeniach w mediach społecznościowych. Artyści, których reprezentuje wytwórnia to: Borixon, Kizo, ZetHa, Qry, ReTo, olsza kumpel, oraz zespół chillwagon, do którego należą wszyscy wyżej wymienieni i dodatkowo kilku innych artystów związanych kontraktem z innymi labelami, m.in. Żabson. Można więc przyjąć, że Majkel Buszu, choć już wcześniej związany z chillwagonem, jest pierwszym nowym artystą ogłoszonym przez SpaceRange. Ukazał się bowiem pierwszy jego singiel w tej wytwórni zatytułowany TRAP, TRAP & ŁEZKA. Za bit do części TRAP, TRAP odpowiadają Swizzy i Jvchu, a do części ŁEZKA Leśny i Madas. Za klip odpowiada ekipa APTLY FILMZ. W opisie nie podano jeszcze żadnych informacji dotyczącej płyty Busza.

Majkel Buszu – TRAP, TRAP & ŁEZKA

Pierwsza płyta SpaceRange

Pierwszą płytą wydaną przez SpaceRange okazała się jednak nie być płyta Busza, a wydane już w tygodniu ogłoszenia rebrandingu Bon Appetit, autorstwa ReTo i ZeThy, nagrane w całości na bitach Wroobla. Na projekcie pojawił się tylko jeden gość i był to niemiecki raper polskiego pochodzenia związany z GM2LKronkel Dom. W informacji od wydawcy możemy przeczytać:

Raperzy niczym szefowie wykwintnej kuchni postanowili podać swoje danie z zaskoczenia, by tak samo jak w przypadku podanego posiłku jego konsumenci, a w tym przypadku słuchacze, mogli skupić się na daniu głównym. Choć w tej sytuacji można je określić jako tłusty deser.

Majkel Buszu został zaprezentowany jako nowy artysta SpaceRange. Na kanał trafił jego najnowszy singiel TRAP, TRAP & ŁEZKA. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Majkel Buszu pierwszym ogłoszonym, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →