BTS ogłaszają przerwę w karierze


12 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Uwielbiany na całym świecie, k-popowy boysband BTS na jakiś czas zniknie ze sceny. Po bardzo intensywnych kilku latach działalności, członkowie zespołu potrzebują odpoczynku. Trudno się dziwić.

K-popowa grupa BTS praktycznie od samego początku istnienia, czyli od 2013 roku (niedawno obchodziliśmy 6. rocznicę powstania zespołu) jest jednym z najpopularniejszych koreańskich zespołów, o którym ciągle jest głośno.

Grupa zdobyła ogromną popularność w wielu państwach na całym świecie. Ich trasy koncertowe, które obejmowały największe hale i stadiony wyprzedawały się w ekspresowym tempie.

Oprócz tego, BTS regularnie serwowali nam nowości. Tylko w ciągu ostatnich kilku miesięcy wydali nowy album – MAP OF THE SOUL: PERSONA (na którym gościnnie pojawiła się amerykańska wokalistka Halsey), stworzyli fabularną grę, oraz kolejny film dokumentalny.

Po tak intensywnym czasie, artyści postanowili zrobić sobie zasłużony, dłuższy urlop.

BTS – przerwa w karierze

Wytwórnia Big Hit Entertainment, która zajmuje się zespołem, wydała oświadczenie, w którym uzasadnia taką decyzję boysbandu:

Pragniemy poinformować, że po raz pierwszy od swojego debiutu, BTS wybierają się na oficjalny i dłuższy urlop. Dzisiejszy występ na LOTTE DUTY FREE FAMILY CONCERT będzie ostatnim zaplanowanym wydarzeniem, zanim członkowie zaczną przygotowywać się do wakacji. Ten okres odpoczynku będzie okazją dla członków BTS, którzy od chwili debiutu nieustannie dążą do celu, aby naładować baterie i przygotować się do kolejnych występów. Zapewni im również szansę na cieszenie się normalnym życiem młodych ludzi w wieku dwudziestu lat, choć na chwilę. (…) Jeśli będziesz miał/a szansę spotkać członka BTS w trakcie wakacji, prosimy o poszanowanie ich potrzeby odpoczynku i cieszenia się życiem prywatnym. BTS powrócą odnowieni i naładowani nową energią, aby odwzajemnić całą miłość, którą im wciąż okazujecie

Decyzja zespołu jest jak najbardziej zrozumiała. Nam pozostaje cierpliwie czekać, aż powrócą z nową energią :)

Uwielbiany na całym świecie, k-popowy boysband BTS na jakiś czas zniknie ze sceny. Po bardzo intensywnych kilku latach działalności, członkowie zespołu potrzebują odpoczynku. Trudno się dziwić. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel […]

bts
Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →