Bryan Ferry w Polsce. Lider Roxy Music zagra w Krakowie


17 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Legendarny Bryan Ferry wystąpi w maju 2017 roku w krakowskim Centrum Kongresowym ICE.

Gdzie byśmy byli, gdyby nie Roxy Music? W historii tego zespołu odbija się spory fragment dziejów brytyjskiej, czyli i światowej popkultury. Ich twórczość na różnych etapach kariery zalicza się do protopunka, glam rocka, art rocka, synth popu i new wave’u. W połowie lat 80. Bryan Ferry postawił na karierę solową. Po serii wyprzedanych koncertów, wokalista wróci do Europy w 2017 roku.

Bryan Ferry w trakcie trasy odwiedzi Polskę i wystąpi w krakowskim Centrum Kongresowym ICE. W bogatej setliście znajdą się zarówno największe przeboje z katalogu Roxy Music, jak i solowej twórczości artysty – także z uznanego przez krytyków i publiczności ostatniego albumu Avonmore.

bryan ferry w polsce width=

Przedsprzedaż biletów na krakowski koncert 28 maja w cenie od 199 złotych rusza w środę 19 października o godzinie 10 na www.livenation.pl. 17 października o 10.00 wystartuje także trwająca 48 godzin ekskluzywna przedsprzedaż dla fanów. Hasła umożliwiające wzięcie udziału w przedsprzedaży zostaną wysłane do fanów subskrybujących newsletter artysty.

Bryan Ferry – trasa europejska 2017:

sobota 13 maja – Circus Krone, Monachium
poniedziałek 15 maja – Mitsubishi Hall, Dusseldorf
środa 17 maja – Mehr! Theatre, Hamburg
piątek 19 maja – Tempodrom, Berlin
poniedziałek 22 maja – Alte Oper, Frankfurt
środa 24 maja – Festspeielhaus, Baden Baden
piątek 26 maja – Haus Auensee, Lipsk
niedziela 28 maja – ICE Kraków, Kraków
wtorek 30 maja – Stadthalle, Wiedeń
czwartek 1 czerwca – Stefaniensaal, Graz
sobota 3 czerwca – Heartland Festival, Fionia

Sprawdź także:
Najciekawsze koncerty tej jesieni. Lato przenosi się do klubów

Legendarny Bryan Ferry wystąpi w maju 2017 roku w krakowskim Centrum Kongresowym ICE. Gdzie byśmy byli, gdyby nie Roxy Music? W historii tego zespołu odbija się spory fragment dziejów brytyjskiej, czyli i światowej popkultury. Ich twórczość na różnych etapach kariery zalicza się do protopunka, glam rocka, art rocka, synth popu i new wave’u. W połowie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →