fot. kadr z serialu „Bridgertonowie”

„Bridgertonowie” – jest mała zapowiedź nadchodzącego 3. sezonu serialu


26 września 2022

Podziel się newsem:

Bridgertonowie, czyli serial Netflixa stale bijący wszelakie streamingowe rekordy, powróci do nas w trzeciej odsłonie. Otrzymaliśmy właśnie jej małą zapowiedź.

Brytyjskie dramy powrócą na mały ekran

Serial oparty na bestsellerowej serii powieści Julii Quinn opowiadający o miłości w okresach brytyjskiej regencji jest jedną z najbardziej dochodowych produkcji Netflixa. Nic więc dziwnego, że kolejne odsłony serialu otrzymują zielone światło, a ilość wyczekujących na nie fanów rośnie do niebotycznych rozmiarów. Właśnie otrzymaliśmy małą podpowiedź dotyczącą 3. sezonu. Bridgertonowie powracają!

Przeczytaj także: Penelope z Bridgertonów starała się o rolę w Stranger Things

Bridgertonowie 3 sezon
fot. Bridgerton. (L to R) Nicola Coughlan as Penelope Featherington, Luke Newton as Colin Bridgerton in episode 208 of Bridgerton. Cr. Liam Daniel/Netflix © 2022

Na wydarzeniu Netlfix’s TUDUM, Lady Whistledown, aka Penelope Featherington, aka Nicola Coughlan i towarzyszący jej Luke Newton i Claudia Jesse, którzy grają rodzeństwo Bridgerton Colina i Eloise, zaoferowali fanom drobny sneak peek, który dotyczyć będzie 3. odsłony produkcji.

Dotyczył on odcinka zatytułowanego (według Coughlan) Bridgerton Sibling Portraits, w którym to Newton i Jesse są zmuszeni do namalowania wzajemnych portretów, jednocześnie odpowiadając na pytania dotyczące ich serialowych postaci. Jesse pyta Newtona, dlaczego Colin nie widzi, że Penelopa jest jego prawdziwą miłością, na co Newton odpowiada, że jego postać ma problem z określeniem tego, co jest jeszcze przed nim. Otrzymaliśmy również informację, że tytuł pierwszego odcinka trzeciego sezonu będzie brzmiał Out of the Shadows.

Czego możemy się spodziewać po 3. sezonie serialu?

Trzeci sezon Bridgertonów przede wszystkim skupi się rozwijającej się relacje między Colinem i Penelope, którzy po dwóch sezonach w końcu odważą się przekroczyć granicę przyjaźni. Całą sprawę pokomplikuje jednak podwójne życie Penelope. W 3. sezonie powrócą również Adjoa Andoh, Ruth Gemmell, Claudia Jesse, Luke Thompson, Polly Walker i Phoebe Dynevor, a także Jonathan Bailey i Simone Ashley. Nowymi bohaterami będą Daniel Francis, Sam Phillips i James Phoon, którzy zagrają trzech nowych dżentelmenów, a także Hannah Dodd, która przejmuje rolę Franceski Bridgerton od Ruby Stokes.

Bridgertonowie, czyli serial Netflixa stale bijący wszelakie streamingowe rekordy, powróci do nas w trzeciej odsłonie. Otrzymaliśmy właśnie jej małą zapowiedź. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →