kadr z serialu „Bridgertonowie"

3. sezon “Brigdertonów” będzie ekranizacją 4. tomu powieści. Showrunnerka serialu tłumaczy dlaczego

Obserwuj nas na instagramie:

Trzeci sezon serialu skupi się na relacji Penelope Featherington i Colina Bridgertona, co oznacza, że powstanie na podstawie czwartej części książkowej serii Julii Quinn. Dlaczego twórcy serialu zdecydowali się na pominięcie trzeciej?

Bridgertonowie – 3. sezon skupi się na relacji Penelope i Colina

Dwa pierwsze sezony hitowego serialu Netflixa obrazowały dwie pierwsze części powieści Julii Quinn, najpierw skupiając się na Daphne Bridgerton (grana przez Phoebe Dynevor), a następnie na Anthonym Bridgertonie (w którego wciela się Jonathon Bailey). Trzecia część książkowej serii, zatytułowana Propozycja dżentelmena, skupia się na historii Benedicta Bridgertona. Jak się okazuje, 3. sezon serialu dotyczyć będzie jednak kogoś innego.

Nicola Coughlan, wcielająca się w rolę Penelope Featherington, zdradziła, że kolejny sezon skupi się na historii jej bohaterki oraz Colina Bridgertona, co oznacza, że będzie oparty o czwarty tom powieści Julii Quinn, czyli Miłosnej propozycji.

Bridgertonowie 3 sezon
Bridgertonowie, kadr z serialu

W rozmowie z Variety Jess Brownell, showrunnerka serialu, opowiedziała, dlaczego zdecydowano się na taką decyzję.

Naprawdę czuję, że to czas Colina i Penelope. Ponieważ obserwujemy obu tych aktorów na naszych ekranach od pierwszego sezonu, już trochę w nich zainwestowaliśmy. Wiemy, kim są jako ludzie. Czuję, że szczególnie w ostatnim sezonie są między nimi takie momenty napięcia, że ​​Colin prawie zdaje sobie sprawę, że Penelope coś do niego czuje. Chcieliśmy wprowadzić tę dynamikę w ich sezon. To naprawdę jest idealny moment, aby to zrobić.

– mówi Jess Brownell

Zapytana o to, czy w konsekwencji serial nie będzie za bardzo odbiegał od książek i co z postacią Benedicta, Brownell odpowiedziała:

Cóż, już trochę różnimy się od książek, które skupiają się na jednej romantycznej parze na raz, a rodzeństwo ma mały epizod tu i tam. W ten sposób, mimo że odwracamy kolejność książek, myślę, że wszystkie postaci, których można by się spodziewać, jak Benedict, który jest głównym bohaterem trzeciej części, będą ważną częścią trzeciego sezonu.

Czekacie na nowy sezon?

bridgertonowie
Bridgertonowie

Trzeci sezon serialu skupi się na relacji Penelope Featherington i Colina Bridgertona, co oznacza, że powstanie na podstawie czwartej części książkowej serii Julii Quinn. Dlaczego twórcy serialu zdecydowali się na pominięcie trzeciej? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →