BOKKA wydała nowy singiel – posłuchaj utworu A Spell

Obserwuj nas na instagramie:

Tajemnicza grupa BOKKA właśnie wydała nowy singiel – A Spell. Czy zwiastuje on nową płytę zespołu?

BOKKA to tajemniczy zespół tworzony przez czwórkę muzyków i wokalistkę. Członkowie grupy przyjęli konwencję kamuflażu scenicznego i nie ujawniają swoich personaliów, chcąc aby to ich muzyka wywierała największe wrażenie na odbiorcach.

Artyści występują w maskach, co nadaje ich elektronicznym, mrocznym setom wyjątkowego klimatu. Abstrakcyjne wizualizacje wyświetlane za ich plecami sprawiają, że łatwo wpaść w muzyczny, taneczny trans podczas koncertów zespołu.

BOKKA – Life On Planet B

Po ogromnym sukcesie ostatniego albumu BOKKILife On Planet B, z którym grupa wystąpiła na wielu festiwalach, w tym Spring Break, Tauron Nowa Muzyka, czy Open’er, przyszedł czas na nowości. Zespół dzieli się najnowszym singlem A Spell. Posłuchajcie!

BOKKA – A Spell

Utwór A Spell miał początkowo znaleźć się na ostatnim albumie Life On Planet B. Zespół miał jednak za dużo kompozycji na tę płytę i ostatecznie zrezygnował właśnie z najnowszego singla. Mimo to, BOKKA grała go już wcześniej na swoich koncertach, co spotykało się z pozytywną reakcją fanów.

Sam zespół twierdzi, że dobrze się złożyło, bo wydany teraz A Spell stał się idealną klamrą zamykającą podróż na ich Planetę B. Czy to zatem koniec okresu Live On Planet B i za chwilę możemy spodziewać się nowego wydawnictwa od BOKKI?

BOKKA – koncerty

Tego jeszcze nie wiemy, ale tymczasem sprawdźcie, jak brzmi ich najnowszy singiel na żywo. BOKKA zagra m.in. na Audioriver, Pol’and’Rock oraz Salt Wave Festival. Zapraszamy!

Bokka A Spell

Tajemnicza grupa BOKKA właśnie wydała nowy singiel – A Spell. Czy zwiastuje on nową płytę zespołu? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins BOKKA to tajemniczy zespół tworzony przez czwórkę muzyków […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →