BOKKA dzieli się teledyskiem do utworu “Secret Void”


17 stycznia 2020

Podziel się newsem:

BOKKA przedstawia nowy teledysk do utworu Secret Void ze swojego ostatniego albumu Live on Planet B. Klimat klipu jest świetny, sprawdźcie!

BOKKA – zespół, który brzmieniem zbudował swoją tożsamość

BOKKA to jeden z ciekawszych zjawisk muzycznych na polskiej scenie muzycznej. Nikt nie wie kim są, jak wyglądają, skąd pochodzą i co myślą, mimo to porywają tłumy i od 2013 roku skutecznie wypełniają swoimi fanami kluby w całej Polsce.

Jedyne co wiemy o tym zespole to muzyka, którą tworzą. To ich jedyna wizytówka, gdyż artyści tworzący BOKKĘ nigdy nie pokazują się publicznie bez swoich masek i strojów. Jak widać – dobre brzmienie w zupełności wystarczy aby odnieść spory sukces!

BOKKA Secret Void

Nowości od BOKKI – zobacz świeży teledysk do Secret Void

A co aktualnie słychać u BOKKI? Zespół w minionym roku intensywnie koncertował, wciąż promując swój ostatni album Life on Planet B, który w kwietniu skończy już dwa lata. Wydawnictwo przyniosło ze sobą takie przeboje jak chociażby promujący je singiel In love With The Dead Man z genialnym teledyskiem w stylu starych gier.

Zespół właśnie podzielił się kolejnym teledyskiem! Doczekał się go utwór Secret Void. Klip przedstawia wciągającą opowieść osadzoną w sielankowych, słowiańskich realiach. Ułożony świat zostaje jednak opanowany przez paranormalne zjawiska. Sprawdźcie, o co chodzi!

BOKKA przedstawia nowy teledysk do utworu Secret Void ze swojego ostatniego albumu Live on Planet B. Klimat klipu jest świetny, sprawdźcie! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →