BOKKA dzieli się teledyskiem do utworu “Secret Void”


17 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

BOKKA przedstawia nowy teledysk do utworu Secret Void ze swojego ostatniego albumu Live on Planet B. Klimat klipu jest świetny, sprawdźcie!

BOKKA – zespół, który brzmieniem zbudował swoją tożsamość

BOKKA to jeden z ciekawszych zjawisk muzycznych na polskiej scenie muzycznej. Nikt nie wie kim są, jak wyglądają, skąd pochodzą i co myślą, mimo to porywają tłumy i od 2013 roku skutecznie wypełniają swoimi fanami kluby w całej Polsce.

Jedyne co wiemy o tym zespole to muzyka, którą tworzą. To ich jedyna wizytówka, gdyż artyści tworzący BOKKĘ nigdy nie pokazują się publicznie bez swoich masek i strojów. Jak widać – dobre brzmienie w zupełności wystarczy aby odnieść spory sukces!

BOKKA Secret Void

Nowości od BOKKI – zobacz świeży teledysk do Secret Void

A co aktualnie słychać u BOKKI? Zespół w minionym roku intensywnie koncertował, wciąż promując swój ostatni album Life on Planet B, który w kwietniu skończy już dwa lata. Wydawnictwo przyniosło ze sobą takie przeboje jak chociażby promujący je singiel In love With The Dead Man z genialnym teledyskiem w stylu starych gier.

Zespół właśnie podzielił się kolejnym teledyskiem! Doczekał się go utwór Secret Void. Klip przedstawia wciągającą opowieść osadzoną w sielankowych, słowiańskich realiach. Ułożony świat zostaje jednak opanowany przez paranormalne zjawiska. Sprawdźcie, o co chodzi!

BOKKA przedstawia nowy teledysk do utworu Secret Void ze swojego ostatniego albumu Live on Planet B. Klimat klipu jest świetny, sprawdźcie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM BOKKA […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →