fot. Instagram rapera

Między Blueface’em a jego dziewczyną ponownie doszło do rękoczynów. Raper pobity przez partnerkę


23 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Blueface żyje w burzliwym, przemocowym związku. Do sieci wyciekło nagranie, na którym dziewczyna rapera go bije. Na miejscu pojawiła się policja.

Blueface pobity przez dziewczynę

Wczoraj na łamach portalu TMZ pojawiło się wideo, w którym widzimy, jak Chrisean Rock, dziewczyna Blueface’a, bije go po twarzy. Do zdarzenia doszło w barze Whiskey Row w Scottsdale w stanie Arizona. Na miejscu zjawiła się policja, która zatrzymała partnerkę Blueface’a.

Zobacz: Malik Montana i Fivio Foreign nagrali wspólny numer, który zagrali razem podczas Clout Festivalu

Lokalna policja podała, że kobietę aresztowano pod zarzutem wtargnięcia i zakłócania porządku. Podobno próbowała dopchnąć się do baru, po czym zatrzymała ją ochrona do czasu przyjazdu policji. Obecnie Chrisean Rock znajduje się poza aresztem.

Do sytuacji odniósł się sam Blueface. Raper zaznaczył, że Chrisean nie zatrzymano w związku z atakiem na niego. Redakcja TMZ przypuszcza, że policję wezwano, gdy Rock odmówiła opuszczenia baru.

To nie pierwsza brutalna sytuacja między Blueface’em a Chrisean Rock

Związek wspomnianej pary nie należy do spokojnych. Na początku sierpnia w zagranicznych mediach pojawiło się inne nagranie, w którym tym razem mogliśmy zobaczyć regularną bójkę między raperem a jego partnerką. Do awantury doszło na ulicach Hollywood w godzinach porannych we wtorek, 2 sierpnia.

Po zaistniałej sytuacji Blueface także wystosował kilka słów na Instagramie. Według Variety raper twierdził, że walka zaczęła się od próby przejęcia telefonu po tym, jak odkrył, że Rock rzekomo rozmawiała z innymi mężczyznami.

Nie znacie jej, ja ją ledwo znam. Przejrzałem jej chole*ny telefon. Piep*zyła się z naczelnikiem w tym chole*nym więzieniu

– mówił, pokazując podbite oko.

Dziewczyna rapera nie przyznała się wówczas do oskarżeń, które w nią skierowano.

Blueface żyje w burzliwym, przemocowym związku. Do sieci wyciekło nagranie, na którym dziewczyna rapera go bije. Na miejscu pojawiła się policja. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →