fot. Marvel Studios

„Black Panther: Wakanda Forever” coraz bliżej. Wiemy, jak długi będzie nowy film Marvela


27 września 2022

Podziel się newsem:

Premiera filmu Black Panther: Wakanda Forever coraz bliżej. W Internecie pojawiła się informacja, że nadchodząca produkcja z Marvel Cinematic Universe będzie trwała niemal trzy godziny.

Czeka nas ponad dwugodzinne widowisko

Powołując się na sieć Regal, twitterowy profil Culture Crave podaje, że nadchodzące dzieło Marvel Studios, Black Panther: Wakanda Forever, nie będzie należeć do krótkich filmów. Według informacji podanych na stronie kolejny element Marvel Cinematic Universe będzie trwać dwie godziny i czterdzieści jeden minut.

Zobacz: Lupita Nyong’o zdradza, kto mógłby dostać główną rolę w filmie Black Panther: Wakanda Forever

W porównaniu do ostatniej wielkiej kinowej premiery z MCU, tj. Thora: Miłości i gromu, druga odsłona Czarnej Pantery będzie dłuższa o czterdzieści dwie minuty. Film Ryana Cooglera trafi do kin już 11 listopada tego roku.

Co z T’Challą, królem Wakandy?

Jedną z kluczowych kwestii związanych z filmem było postępowanie Marvel Studios względem śmierci Chadwicka Bosemana, która miała miejsce w 2020 roku. Wiadomo od jakiegoś czasu, że postać T’Challi nie zostanie zrecastowana w najbliższym czasie, a Black Panther: Wakanda Forever skupi się przede wszystkim na dziedzictwie władcy Wakandy. W niedawnym wywiadzie dla Empire Kevin Feige wyznał, jaki jest powód tej decyzji.

Po prostu czuliśmy, że jest o wiele za wcześnie na recast [postaci T’Challi – przyp. red.]. Stan Lee zawsze powtarzał, że Marvel reprezentuje świat „za oknem”. Rozmawialiśmy o tym, jak niezwykłe i fantastyczne są nasze postacie i historie. Świat cały czas przetwarza stratę Chadwicka. Ryan przeniósł to do filmu

– mówił prezes Marvel Studios.
black panther wakanda forever marvel cinematic universe
oficjalny plakat filmu, Marvel Studios 2022

Premiera filmu Black Panther: Wakanda Forever coraz bliżej. W Internecie pojawiła się informacja, że nadchodząca produkcja z Marvel Cinematic Universe będzie trwała niemal trzy godziny. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →