fot. Christopher Polk / Getty Images

Lupita Nyong’o zdradza, kto mógłby dostać główną rolę w filmie „Black Panther: Wakanda Forever”


10 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Lupita Nyong’o za pośrednictwem swojego Instagrama zdradziła nam, kto mógłby zagrać nową Czarną Panterę po śmierci Chadwicka Bosemana.

Kto będzie następną Czarną Panterą?

Zaraz po śmierci T’Challi, granego przez Chadwicka Bosemana, w sieci zaczęto spekulować, kto będzie następną Czarną Panterą. Temat podłapała Lupita Nyong’o, która za pośrednictwem swojego Instagrama zażartowała, że mogłaby ujawnić ową postać i tak też zrobiła.

Dla wszystkich z nas to było naprawdę kilka trudnych lat. Dla nas jako obsady po stracie naszego króla, Chadwicka Bosemana, był to naprawdę duży cios do przetworzenia i pod wieloma względami nadal to przetwarzamy. Oczywiście bardzo to odczuliśmy, kręcąc ten film bez niego. Zrobienie tego filmu wbrew wszelkim przeciwnościom jest potężnym statementem samym w sobie i jestem bardzo dumna, że ​​to zrobiliśmy. To było bardzo terapeutyczne. Przywróciło mi nadzieję w jego tworzenie i myślę, że rozszerzyliśmy świat Wakandy w sposób, który rozsadzi ludzkie umysły – nie tylko Wakandę, ale świat Czarnej Pantery.

– powiedziała Lupita w wywiadzie dla The Hollywood Reporter.

Przeczytaj także: San Diego Comic-Con 2022: co nowego zapowiedział nam Marvel?

Marvel
fot. Russ Milheim

Black Panther: Wakanda Forever pożegna nam zmarłego Chadwicka Bosemana, a także graną przez niego Czarną Panterę. Produkcja swoją premierę będzie miała 11 listopada 2022 roku.

W filmie Marvel Studios Black Panther: Wakanda Forever królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (Florence Kasumba) walczą o bezpieczeństwo swojego narodu zagrożonego interwencją światowych potęg po śmierci króla T’Challi. Podczas gdy Wakandczycy dążą do otwarcia kolejnego rozdziału swojej historii, bohaterowie muszą połączyć siły z pomocą Nakii (Lupita Nyong’o) i Everetta Rossa (Martin Freeman) oraz wytyczyć nową ścieżkę dla królestwa Wakandy. Film przedstawia Tenocha Huertę jako Namora, króla ukrytego podmorskiego narodu, w filmie występują również Dominique Thorne, Michaela Coel, Mabel Cadena i Alex Livanalli

– czytamy w opisie filmu.

Lupita Nyong’o za pośrednictwem swojego Instagrama zdradziła nam, kto mógłby zagrać nową Czarną Panterę po śmierci Chadwicka Bosemana. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →